Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vajon tényleg így gondolja,...

Vajon tényleg így gondolja, vagy csak?

Figyelt kérdés

elmentem ma egy előadásra...és az előadás végén odamentem ez előadohoz... hogy elkérjem a számát mert szerettem volna elmenni egy részletes tenyérellemzésre..szoval elkértem a számát és akkor mondta, vagyis kérdezte, hogy milyen a megérzőképpeségem ... mondtam neki, hogy nagyon jóó , amiigaz is... és mondta, h érzi rajtam , hogy nagyon nagy tehetségem van ehhez és hvmit azzal kapcsolatosan is , hogy zöld a szemem meg mittom én...szoval lényeg , h mondta h figyelt előadás alatt és , h szerinte mindenképpen megkénne probálnom... szoval elköszönéskor is mondta , h mindenképpen hivjam fel és megtanít mindenre :DD

szerintetek?


2010. szept. 21. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak.
2010. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgass a megérzésedre, de igazából nem nagyon értem mit akarsz kérdezni...
2010. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
he?
2010. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Egyet jegyezz meg!

Barmikor erzel valamit, ami arra utalna, hogy Te kepesseged az kulonleges, akkor azt ne mastol vard, hogy megtanitsa Neked,

hanem arra a "megerzesre" koncentralj es fejleszd a belso erzekeid hasznalatat.


pl. Nekem tehetsegem van ahhoz, hogy amikor beteg egy ember es megerintem, akkor "tudom", hogy mi a betegseg kivalto oka, es egybol tudom a kezelesi modot!


Aztan jon valaki, aki azt mondja, hogy O erzi, hogy En kepes lennek az aura latasra, es menjek el.


Nem fogadnam el, mert nem erdekel az, amit O mond, es nem is erzem azt, hogy ehhez tehetsegem lenne.


Erted?

Nagyon vigyazz, mivel a mai korszakban nagyon sok az Aki tud, es lat, es nagy tehetseg,

de hidd el, hogy ezeknek nagy ara van, mert ezt lehet tapasztalni es latni.

2010. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tőlem is megtanulhatod ugyanazt mint az előadótól,bár én szexnek hívom.Az előadó biztos túl szemérmes ahhoz hogy nevén nevezze a dolgot.
2010. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van! Ne adj bizalmat egyből egy idegen embernek !!

Előbb nézz utána ki Ő !

2010. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!