Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ért vki a cigánykártyához?...

Ért vki a cigánykártyához? Vetettek nekem kártyát, ám nem tudok minden lapot értelmezni.

Figyelt kérdés
Jó lenne aha vki ki tudná elemezni,fontos lenne
2010. szept. 17. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Én értek hozzá, mint bármely más kártyához. Szép színes lapok vannak benne, és nagyon jó kártyavárat szoktam belőle építeni. Nem kell ennél többre értelmezni.
2010. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Milyen módon vetették neked a kártyát, és mi volt a kérdésed, amire választ szerettél volna kapni? Ha nem tettél fel kérdést, mikor húztad a lapokat, akkor arra a területre utalnak az életedben, ami jelenleg a legjobban foglalkoztat. Ha tudnám a kérdésed, a húzott lapokat, és a kártyavetés módját, tudnék segíteni. :)
2010. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
cigány kártya elsö három lapja...vas . alu ..réz:D
2010. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

már le van vetve a kártya a kérdésre,de ahoz h ki elemezzék elég sok pénzt kéne fizetnem... :S ami most nincs. A kártyák jelentését megmáztem meg ugy nagyjából összeraktam,ahogy tudtam,ám az elemzés nem lenne rossz.

Ám el tudom küldeni e-mailbe,ha tudnál segíteni

2010. szept. 17. 18:48
 5/8 anonim válasza:
Rendben, küldd el nekem, és kielemzem.:)
2010. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi mostanába bartánőmmel vettünk egy paklit és abba volt leírás. Az alapján szoktunk "jósolni", de a poén hogy tök igaz dolgok szoktak kijönni belőle. Ha érdekel hogy rakjuk ki a kártyát írj privátba :)
2010. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem már kirakták a kártyát a kérdésemhez,és a leírás alapján egy két dolgot kikövetkeztettem,de vmi elég homályos és jó lenne egy szakértő segítsége is.


Irtam privátot!

2010. szept. 17. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:

A kártyák neten keresztül is működnek. Tarot, francia- vagy cigánykártya, ez mindegy.

[link]

2010. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!