Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki ajánlana nekem egy...

Valaki ajánlana nekem egy jóst vagy asztrológust? NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés
Esetleg köztetek akad? Pénzt nem tudok ilyesmire kiadni szóval valami más megoldás kéne :/ Aki például horoszkóp, születési adatok stb-ből tud jósolni vagy bármi effélére nyitott vagyok, fontos lenne! Köszönöm!
2010. szept. 6. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ide mért nem tudod kiírni az adatokat?
2010. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze,ide kiírom az adataim hogy is ne. Bolond vagy vagy bolond vagy ne is haragudj?!
2010. szept. 6. 21:54
 3/18 anonim ***** válasza:
2010. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kérdezel ilyen hangnemben, akkor neked nem jósra meg asztrológusra, hanem szihológusra van szükséged!
2010. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az asztrológus vagy jós ugyanolyan vadidegen ember mint Damon vagy én, vagy bármelyikünk. Annak megadod az adataidat?

Amúgy Nostradamus. Állítólag jós. Volt.

2010. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Csak ajánlani tudok egyet:


Nostredamus Józsi, Bp. XXV. Kígyó krt 11.

2010. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
A jövőd sötétségbe burkolózik.Pedig azt hittem,hogy ennél sötétebb már nem lehetsz.
2010. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ez nem volt valami kedves válasz kedves kérdező, főként hogy ingyen várod a segítséget. Lehetnél udvariasabb akkor talán többen ajánlanák fel a segítségüket.
2010. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti mit szólnátok, ha azt kérné tőletek valaki hogy írjátok már le ide a születési és egyéb más adataitokat, azt hiszem ha egy jósnak elmondom az egy személy nem több ezer mint ahányan ezen az oldalon lézengenek. A kérdésem teljesen korrekt csak az első válaszolón húztam fel magam, azt hiszem jogosan. Akkor hajrá írjátok le ti is az adataitokat nem tudom hányan tennék meg....
2010. szept. 7. 16:13
 10/18 anonim ***** válasza:
1978.09.12. 04,17 Nyíregyháza
2010. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!