Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik az ingán a nem és...

Melyik az ingán a nem és melyik az igen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg tőle...
2010. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szó szerint. Kérd meg, mutassa meg az igent, majd a nemet. A további kérdéseknél ugyanígy jelez.
2010. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
általában a testedtől el-és vissza történő ingás jelöli az igent, és a jobbra-balra ingás a nemet.
2010. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudom, hogy megmondod maz indának, hogy pl.: a jobbra a nem, a ballra az igen.
2010. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
lool azt hogy? xD Ha pl. a válasz igen, akkor az inga elkezd baloldalt lebegni? xD
2010. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Szerintem menj pszichológushoz, mozgasd az ingád és kérdezd meg hogy beutalna-e valami kényszerzubbonyos helyre ahol megerőszakolnak naponta :D Akkor majd megtudod hogynéz ki az ,,IGEN,, :D
2010. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A legegyszerűbb megoldás tényleg ha "megkéred", mutassa meg. Egyébként attól függ mire használod. Ha például több dologból választasz vele, akkor a megfelelő irányba lendül. Ha valakinek keresel valamit (pl új gyógyszert), ha jó neki akkor az inga "hidat" épít a gyógyszer és a beteg között (nyújtsa oda a kezét), ha pedig nem használ, akkor "falat". Egyébként könyvek vannak erről, szerintem megbízhatóbbak, mint egy gyakorikerdesek.hu :)
2010. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Saját enrgiád kivetitése, azt mutatja ami neked pozitiv válasz.
2010. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

első és másodiknak igaza van:kérdezd meg!amúgy nekem jobbra köröz:igen

jobbra-balra leng:nem

2010. szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
minden használat elött meg kell kérdezni,mert változó...
2010. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!