Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hol találok magyar, francia...

Hol találok magyar, francia és cigány kártyához kártyavetési módokat?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon,aki hisz ebben!
2010. aug. 16. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne! Szerintem jól gondold meg melyiket választod. A magyar elég csalfa, a francia kicsit "kényes" a legtutibb a cigány! Csak el ne felejtsd időnként kigazolni!

Remélem érthető voltam!

2010. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos,azt értem,hogy akkor maradjak a cigány kártyánál,de ezt a gazolást nem értem :S:D
2010. aug. 16. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám neked, hogy egyiket se használd, vegyél inkább tarotkártyát, az konkrétabb és mélyebb jelentéstartalmú.

Viszont a kártyával való jóslásnak semmi értelme, ugyanis nincs meghatározott jövő, azt te alakítod, ezért nem kaphatsz semmilyen biztos választ, maximum lehetséges jövőképet, amit továbbra is a döntéseid formálnak.


Egyébként mivel hívő vagy- gondolom másképp fel sem merülne benned a kártya -, azt ajánlom, kérd meg a vallásod istenét/isteneit, az őrangyalod vagy akárkit, akiben hiszel, hogy vezesse a kezed.


Szerintem enélkül az egész csak a pakli véletlen szétdobálása, épp ezért tartom baromságnak a telefonos jóslást, amit el tudsz magadnak intézni otthon is. Igaz, én sosem jósolok, csupán önismeretre használom a kártáykat.

2010. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a kérdésemre még mindig nem kaptam választ!:(
2010. aug. 16. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:

magyar kártya: [link]


francia: [link]


cigány: [link]

2010. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor itt is leírom.

Gyakorlatilag bármely kirakási mód használható bármely kártyánál.

Én a Tarot.s kirakási módokat használtam kezdetben.

És működik

De ha ügyes vagy saját kirakást is alkalmazhatsz.

:)

2010. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mellékesen jegyzem meg, az előző két link (magyar, francia) elég felszínes, és bizonytalan.

:S

2010. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem jó a francia kártya linkje...
2011. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!