Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent ez a jóslat?...

Mit jelent ez a jóslat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A cigánykártya.hu oldalon jósoltattam szerelmi ügyben,és a kivetést meg is tudom nézni,de az elemzés elég drága.A jóslat a "Bűvös 13-as"-sal készült.

1:XLIII (Ezt tedd)

2:XXVI (Ezt tedd)

3:LI (Ezt tedd)

4:XXXI (Ezt hagyd)

5:XLII (Ezt hagyd)

6:XX (Ezt hagyd)

7:XXVII (Segít)

8:I (Segít)

9:XLI (Segít)

10:XXIX (Akadály)

11:XLVIII (Akadály)

12:XIX (Akadály)

13:L (Jövő)


BUNKÓK KÍMÉLJENEK!!!!!!!!


2010. aug. 12. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
tudod én nem vagyok bunkó,csak megmondom,amit gondolok,és ami az igazság is,hogy ez egy hülyeség...
2010. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből én annyit tudok kivenni, hogy a pasid minden jóindulat ellenére is dobni fog, ha továbbra is hiszel ezekben a baromságokban. De ha jót akarsz neki TEDD MEG hogy te szakítasz vele előbb. Sokkal boldogabb jövője lesz egy valószínűleg normálisabb, és reálisabb kapcsolatban egy olyan nővel (mert amúgy egyértelmű hogy nő vagy, aki nem jóslat alapján fogja meghatározni a lépéseit egy kapcsolatban. Szóval én ennyit tudtam kiszedni az egészből. Sok sikert!
2010. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem szeretnék rád ijeszteni...
2010. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!