Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Amit megjósolnak az megváltozt...

Amit megjósolnak az megváltoztatható?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy megjósolnak valamit és az arra jó, hogy akár kivédhessem hogy jobban odafigyeljek akár az életemre?

És a jósok nem használnak arra az emberre valami gonoszságot akiknek jósoltak?



2020. jún. 11. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Amit megjóaolnak, még csak nem is biztos. Lehet azért manipulálták úgy, hogy azt lássa amit, mert ezáltal az aki kapja az üzenetet egy bizonyos módon fog változni.
2020. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam már, de nem tudom... Olyan érdekes ez az egész. Nekem már jósolt egyszer egy idős néni és minden bejött amit mondott, csak sajnos már meghalt. :( Szeretnék menni valakihez, aki tényleg ért hozzá és a valóságot látja
2020. jún. 11. 12:31
 3/10 anonim válasza:
56%

Mondok erre egy személyes példát- Egyszer csoportosan elmentünk egy jósnőhöz (poén kedvéért, inkább vicc volt). Mindenkinek egenként jósolt. Nekem azt mondta, hogy hamarosan levetem a félénkségemet és a bugyimat mutogatva megyek majd haza a parkon át.Ez annyira nem volt rám jellemző, ezért beette magát az agyamba és addig furkálódott a dolog, amíg egyszer ez valóban megtörtént.

A teljesség kedvéért később kiderült, hogy előre lebeszélték a dolgot a jósnővel, hogy engem mint szüzikét megtréfáljanak.


Persze ez csak egy trollkodás volt, nincs köze a valódi jósláshoz.

2020. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nekem már jósoltak, és nem jött be. Inkább amiatt szokott beteljesülni a jóslat, hogy hiszel benne, aszerint cselekszel, illetve bevonzod az életedbe.
2020. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
4-es vagyok, úgy értem, egyáltalán nem biztos, hogy úgy lesz, ahogy jósolták.
2020. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Arany drága bogaram! Minden jós szélhámos. A jövő teljességgel kiszámíthatatlan. Ha a szomszédod egy sörrel többet iszik a kocsmában, akkor élórával később fog hazaindulni, aminek következtében egészen másokkal fog találkozni útközben, és ezzel már az ő életük is megváltozott. Innen aztán tovább örvénylik a dolog.
2020. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Arany drága előző, akkor a meteorológusok is szélhámosok? :) És a csillagászok, akik előre megjósolják, hogy ezer év múlva, vagy pl 3 nap múlva melyik bolygó pontosan hol fog állni? :) És tudtad, drágám, hogy zseniális csillagászok ezrei a 18. századig egyszerre asztrológusok is voltak? :)

Nem a mai gagyi, bulvármagazinokban olvasható asztrológiára utalok, hanem arra, amiket Galilei , Kopernikusz, Regiomontanus stb műveltek (amit amúgy ma is művelnek, csak ahhoz nem magazin újság kell, hanem asztrológiai szakkönyvek). Semmiben sem irreálisabb a tudományos asztrológia (amely szintén tendenciákat mutat, többek között), mint a csillagászat, a meteorológia, vagy pl a pszichológia. Sőt, ezen tudományok között jelentős átfedés található.


Végtelen dimenzió létezik.


Így végtelen darab idődimenzió is. Ennél fogva semmi sincs kőbe vésve, a jövő se, ahogy a vonat útja se, mert ugye mi van, ha átváltja másik időszálra - akarom mondani másik vágányra a vasutas, egy új döntés értelmében...


Tehát lehet ismerni jövőbeli tendenciákat. De az emberek is és a kollektív tudat is, valamint a kollektív cselekvés szintén pillanatról pillanatra döntéseket hoz.


Azaz amit most felfed egy hozzáértő a jövőről, az igaz lehet ugyan egy bizonyos időszálra, azonban onnantól kezdve idővel, a különféle további döntések függvényében MÓDOSUL a korábbi jövőkép. Adott pillanatról tekintve létezik fix jövőkép. Csakhogy az a jövőkép pillanatról pillanatra tehát módosul, ezért mégse fix. Fix ugyan, de mindig csak adott időpillanatról nézve fix. Időprogresszió szempontjából viszont csak tendencia a jövő!


A fentiek értelmében az is elmondható, hogy minél tágabb valóságról beszélünk, pl időjárás, pláne univerzum (a Naprendszer bolygóinak mozgása), annál nehezebben módosítható a jövő.


Ugyanez elmondható a túlságosan közeli jövőről is. Asszem nem nehéz belátni, hogy te, ti és mindannyian sok esetben szinte mindig pontosan meg tudjuk jósolni azt, hogy egy másodperc múlva mi fog történni.


Jó példa rá egy profi billiárdjátékos. Szinte mindig tudja, hol fognak állni a golyók másodpercek múlva, ha ő löki meg azokat.


Nem mindig, de sok esetben előre tudjuk a közeljövőt. Attól függ.

És az esetek kisebb részében legalább 90%-ban meg tudjuk jósolni, hogy mi lesz egy perc, egy óra, esetleg egy nap múlva.


És akkor nem beszéltem arról, ami felett valakinek hatalma van. Pl eltervezel valamit a háziállatoddal, hogy jövőre elviszed becsippeltetni, és voálá: megtörténik!

Épp így a hatalom is tervez, meg van a hatalma ahhoz, hogy évtizedekkel előre nagy valószínűséggel ELDÖNTSE, milyen fajta jelentős események legyenek, pl 10-20 évvel előre megtervezték a világháborúkat, sőt, már jóval előtte megvoltak az alapja, mint minden lényeges más történelmi eseménynek is.


Így pl a hatalom emberi közé tartozott Nostradamus. Jó, hogy tudott sok mindent előre. Mert a befolyásolók közé tartozott.


Mégis, (különösebb) hatalom nélkül is tudsz jósolni, legalábbis tendenciákat. Aki nem érti, olvassa csak vissza, amiket írtam. ;) Másodjára talán leesik a tantusz. :)

2020. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

És azt tudtad, arany drága bogaram, hogy az első, egész Európát megbolondító világvégét is az asztrológusok számították ki? 1525 február (a napra nem emlékszem pontosan) tűzték ki a dátumot, és mindenki bedőlt nekik. Még a főpapok pénzzé tették egyházmegyéjük minden kincsét, hogy vízi járművet készíttessenek rajta. Azóta minden évben van legalább egy világvége jóslat, s noha a maiakat hiba lenne az asztrológusok nyakába varrni, 400 évet bízvást lehetne.

Egyébként az időjárást ne keverjük ide. Az FIZIKAILAG remekül kiszámítható és modellezhető.

2020. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Drága Miquel, hatalmas tévedésben vagy! A rosszindulatú hatalom terjeszt kamu dolgokat, de azokat hárítja saját magáról! Azaz valótlanul úgy állítja be, mintha bizonyos tudományágak művelői állítanák, miközben saját maga a hatalom állítja, csak éppen másokra fogja rá.

Régi trükk, ósdi trükk...

Pl tegyük fel, mintha ellopna Kovács János (fiktív név) egy kiló almát, majd -tegyük fel, nála lévén a hatalom- a tévében azt mondatja be, hogy "asztrológusok egy csoportja tolvaj! Almát lopdosnak!"

Gyerekes trükk a mindenkori hatalom részéről. A többség meg annak szokott hinni sajnos, aki kezében a hatalom.

Nem pedig a józan eszüknek...


Tavaly, 2019 decemberében az egész koronavírusos mizériát VALÓDI asztrológus megjósolta (nyilván nem a koronavírus nevet, azonban minden lényegi elemét, a gazdasági csapdákkal stb együtt).

(És reflektált rám egy másik hozzászólásnál valaki, hogy más asztrológusok is megjósolták tavaly, egyébként és neveket sorolt, de majd ő ismét előáll evvel, ha akar, én történetesen egy bizonyos asztrológustól hallgattam videót erről, mivel ezer más dolgom is van, mintsem felkutatni az összes asztrológust, aki tavaly, vagy máskor a múltban 2020-szal foglalkozott..)


Persze maradhatsz vak, vakon elutasíthatod a kőkemény valóságot, megteheted, hogy végig se hallgatod, és "csakazértis" infantilis módon lenézed azon tudományokat, melyeket érdekből igyekeznek már régóta lejáratni (az asztrológiát pl a niceai zsinat óta igyekeznek lejáratni, mely a 4. században zajlott).


Kötözködnöd kényelmes, de ezáltal sose fogod megismerni a valóságot.

Az értelmes ember végiggondolja mások másfajta gondolatmenetét. Rajtad áll.


Íme, tavaly, az idei évre a jóslat, a video 19. percétől következik a tudományos asztrológiai kifejtés, ott a dátum, 2019 decemberi feltöltés.


Bemásolom azon hozzászólásomat:


A lényeget tekintve elképesztően pontosan előrejelezte a 2019 decemberében Griga Zsuzsanna karma asztrológus a 2020 esztendő nehézségeit.


Laikusoknak csak félig-meddig lesz érthető, tele van asztrológiai szakkifejezésekkel, mindenesetre hosszan magyarázza, mi ért lesz jellemző 2020-ban.


Akit kifejezetten a 2020-as év részletei és kifejezetten az asztrológiai tudományos elemzés érdekel, radix diagrammal, magyarázatokkal,

annak javaslom, hogy a 19. percre tekerjen, és onnantól végig, a 47. percig elképesztő, mennyire beletalált.


Kérem szépen a valódi asztrológia egy tudomány.


Nem pedig a bulvár magazinos gagyi!


Én magam amatőr szinten járok az asztrológiában, igazolhatom számos vonatkozásban a realitását, ahogyan a "távoli kollégám" elemez,

egyébként nem ismerem őt személyesen.


https://www.youtube.com/watch?v=TG5gs3tq70s


A valódi, tudományos asztrológia FIZIKAILAG ÉS A PSZICHOLÓGIA TUDOMÁNYA ÁLTAL remekül kiszámítható és modellezhető!


Tanultál ilyet?


Nem?


Akkor infantilizmus részedről "érvelned" olyan esetben, amikor még az alapjait se ismered annak, amit kritizálsz! Jelen esetben a valódi asztrológia tudományát.


Kényelmes dolog az asztrológiára fogni azt, amit nem az asztrológia követett el, de a hatalom azt hazudja, adott esetekben.


Ezek az érveim.

Neked van valódi érved?

Nincs.

Az energiámat meg nem pocsékolom kötözködőkre, ennyi időt fordítottam rád, kedves mr. brick, nem többet.

Számomra a józan paraszti ész számít, és a tudomány számít, amikor érvelek.

2020. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az örök jóság, szépség, igazság, irgalmasság, jóakarat, legnagyobb erő, alázat- vagyis ISTEN - ellen fellázadt angyalok csapata az ördögök. Vezetőjük a sátán. Minden jó és szép és igaz ellenségei. Embergyilkos csapat,ahol csak tudnak bajt kavarnak. Embereket is próbálnak munkájukba fogni.Ha valaki kapcsolatba került velük,lelkileg megkötözik, és erőszakkal rabságukban tartják. Sokféle formában dolgoznak, pl. fekete és fehér mágia, boszorkányság, jóslás, okkultizmus, ezotéria, varázslás, new age, sátánizmus, idézés, bálványozás, ISTEN és az ÚR JÉZUS KRISZTUS elleni lázadás, sámánizmus stb. Legáltalánosabb a mindenféle bűnre való kísértésük és bűnökben megkötözése az embereknek. Van Szabadító rabságukból, az ÚR JÉZUS KRISZTUS. Ha szabadulni akarsz tőlük, kérd az ÚR JÉZUS KRISZTUS segítségét, szólítsd meg, beszélj hozzá, imádkozz. Ő végtelenszer erősebb mint a sátán és csapata.
2023. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!