Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit gondólsz ezekről a jósoló...

Mit gondólsz ezekről a jósoló polip és madárról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Van már madár is? Szerintem csak puszta véletlen.
2010. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit gondoljak. Hiszek a természetfelettiben, de ez egy kicsit fura. Egyáltalán hogy jöttek rá hogy képes jósolni? Kipróbálták csak úgy egyszer csak, hogy na adjunk neki zászlós kajákat és vajon melyiket választja? .. akkor meg miért pont neki? Furcsa.
2010. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mákja volt a polipnak, ennyi az egész:D
2010. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az én véleményem hogy ezek a véletlen művei és ezeknek a szerncsétlen állatoknak a segítségével akarnak pénzt csinálni! SZÖRNYŰ!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen van valami madár is, de nemtudom elég hülyeségnek tartom.
2010. júl. 11. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
miért lennének szerencsétlenek azok az állatok? semmi rosszat nem csináltak velük. csak választani kellett két kaja közül. borzasztó, tényleg.
2010. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már majom is van sőt sámánok akik összeverekedtek mer az egyik fél spanyol a másik holland vb-ot mondott.Am a polip a LEGHATALMASABB JÓS!!!!!!!!!!!
2010. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, az egyszer biztos, hogy igazuk van... MINDIG!!! Ez nem lehet csak csupán véletlen.
2010. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!