Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Az ágy fölé helyezendő nagy...

Az ágy fölé helyezendő nagy legyezőn milyen minta javasolt? A párkapcsolat erősítésére, párosan kellene lennie az ábrázolt alakoknak?

Figyelt kérdés
És mit ábrázoljon? Sárkányt? az jó?

#legyező #feng sui
2014. máj. 11. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen jing-jang dolog esetleg?
2014. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolat erősítésére pont a sárkányt??Egyébként nekem is van egy óriási méretű Spanyolból kapott legyezőm a nagyszobában "premier plánban".

De azon spanyol táncot táncoló pár van.

A párkapcsolati életem meg valóban elég mozgalmas...

2014. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na, ilyen válaszokra gondoltam, mint az utolsó, amit írt.Köszi. :)
2014. máj. 12. 15:51
 4/13 anonim válasza:
94%
Mit akarsz ott látni? Ha neked egy sárkány inspiráló látvány, erősít, eszedbe juttatja a párod, vagy a közös élményeiteket, akkor az a jó. Ha a wc-pumpa képe van rád ilyen hatással, akkor legyen az :)
2014. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam ebbe a kategóriába, mert ilyen vonalon érdekelne, h mi a jó.
2014. máj. 14. 10:27
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Azt miből gondolod, hogy ha az ágy fölé teszel bármilyen ábrát is, az erősíteni fogja a párkapcsolatot? Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ezt honnan szeded? Honnan jött ez ki?


Ha egy képtől várod a párkapcsolatod javulását, akkor ennyi erővel kirakhatsz egy bekeretezett képet az ágy fölé a falra, ami egy harmónikus párt ábrázol. Vagy rajzolhatol szivecskéket is az ágy négy lábára.


Kérlek, írd meg, hogy ezeket honnan szeded! Valaki mondta, hogy ez már 5000 éves dolog, és akkor te elhitted? Honnan jönnek ezek? Ettől függetlenül egy szép, harmóniát sugárzó kép jó hatással van az ember közérzetére.

2014. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Nem neked kellene magyarázkodnom, ugye?Vagy bárki másnak.

Ezen az oldalon a feltett kérdésekre kell(ene) válaszolni.Ha tudsz.

Ha meg nem, akkor lapozni.

Nem annyira bonyolult...

2014. máj. 18. 06:44
 8/13 anonim válasza:
59%
Szerintem el kellene gondolkodnod a 7-es válaszon. A Feng-shui babonaság, úgy ahogy van, semmi alapja, humbug, sületlenség. Hogy mást ne mondjak, különböző irányzatai egymásnak ellentmondó szabályokat tartalmaznak, ez például téged nem késztet gondolkodásra?
2014. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem 8-as,mivel nem humbug.Borzasztó egyszerűen is leellenőrizhető.Egy össze-vissza.koszos,rendetlen lakásban nem lehet jól dolgozni,de egy áttekinthető,rendezett,tágas lakásban igen.
2014. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
A leghatásosabb, ha a Medvedisznóember és a Rézfaszú bagoly nászát ábrázolja.
2014. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!