Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Szerintetek melyik elem vagyok?

Szerintetek melyik elem vagyok?

Figyelt kérdés

Születesi dátumom alapján meg tudnátok határozni, azt, hogy az 5 elem közül melyik vagyok?

1993 okt 14


2011. júl. 9. 17:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A fehér Föld évének szülötte stabil és felelősségteljes.


Szívesen őrzi meg, és örökíti tovább a családi hagyományokat. Szüksége van családja szeretetére és támogatására - ez rendkívül fontos számára.


Módszeres, gondos, emiatt lassabban végzi el a rábízott feladatot, ez pedig néha problémás helyzetbe sodorja. Törekszik a tökéletességre, nem hátrál meg a kihívás elől. Hajlamos elveszni a részletekben, ezért nem árt, ha áll mellette valaki, aki kézben tartja az ügyeket.


Általában visszahúzódó, ha viszont véleménynyilvánításra kerül sor, nem rejti véka alá meggyőződését, s biztosak lehetünk benne, épp azt fogjuk tőle hallani, amit gondol. Őszintesége, becsületessége sokszor bajba keveri. Kitartó, makacs, konzervatív, kerüli a változást.


Nyugodt, szenvedélytelen külsőt mutat annak ellenére, hogy lelke mélyén nagyon érzékeny. Élete során fokozatosan, kitartóan halad a csúcs felé, a legnagyobb sikert várhatóan negyvenes éveiben éri el.


A hivalkodás nem kenyere, nem kérkedik anyagi javakkal.


Párkapcsolat:


Megközelíthetetlen, bevehetetlen, akár egy erős vár, vagy egy magas hegycsúcs. Ritkán mutatja ki érzelmeit, pedig a mélység nála az erős szenvedélyek, a vágyak, a heves szexualitás rejtekhelye. E kettősség miatt nehéz őt kiismerni. Hosszú időre van szüksége ahhoz, hogy megnyíljon valaki előtt, s ez a privilégium csak keveseknek adatik meg.


Kitart partnere mellett. Némelyeknél elofordul, hogy párhuzamos kapcsolatot, viszonyt folytat, ekkor azonban a titkolt szenvedély többnyire komoly.


Erős akaratú, odaadó, türelmes az asztalnál és az ágyban egyaránt. Ez utóbbi helyen sokszor inkább diszkrét, visszahúzódó.

A föld vagy, és a számod a 8-as!

:)

2011. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
duracell
2011. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti köszönöm szépen
2011. júl. 27. 13:15
 24/24 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok!

Nincs mit!

Itt a barátaidat is meg tudod nézni!

[link]

2011. júl. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!