Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Babát szeretnénk. Van lehetősé...

Babát szeretnénk. Van lehetőség a feng-shui-ban amivel ezt segíthetném?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 11:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
a szex szerintem többet segít. :)
2011. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
na igen :) de amúgy??
2011. jún. 29. 11:48
 3/29 anonim ***** válasza:

Hallottam valami tantrától, meg különböző tornákról. Már nem tudom mi a neve, de az elvileg segíti a termékenységet. (mármint a torna) Az első vagyok. (bocsi, azt nem bírtam kihagyni amúgy) :D

A feng-shui nem hiszem hogy sokat segítene, az inkább ilyen egyensúly megtartó izé-bizé.

2011. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
28%

Szia!

Szerintem az a legfontosabb (a szexen kivül), hogy ne foglalkozz a dologgal!! Minnél inkább erre gondolsz, annál nehezebben fogan meg a kicsi.

Tudom, mert mi is így voltunk. Ha nem gondolsz rá, nem is érdekel, csak élvezed az együttléteket, biztosan össze fog jönni, de minnél jobban görcsölsz rajta, hosszabb időbe fog telni! Amúgy pedig úgy tudom, hogy a wc-t mindig le kell hajtani, hogy ne menjen el semmilyen energia. Ezt talán próbáld meg! De a legfontosabb mégis az, amit írtam! Sok sikert :)

egy kismama! :)

2011. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

tudod, hol a gyerek területe? A bejárattól jobbra középre eső kilenced. Helyezz itt el kerek fehér tárgyakat, pl egy szép nagy fehér köve, vagy egy gömb lámpát! Plüssöket, gyekerajzot, kisgyerekes fotót(amilyen gyereket elképzelsz magatoknak)

Ez legyen a lakás legszebb, legvidámabb része!Készíts saját kezűleg játékokat!

Az egészség , és a párkapcsolat területét is tedd rendbe!

"Egyes spirituális tanítók szerint a babák először spirituálisan születnek meg, mégpedig abban a pillanatban, amikor az édesanyjuk és az édesapjuk először közösen álmodoznak róluk, és vágyódnak utánuk. Maga a fogantatás csak eztán következik, amelyet 9 hónappal később a baba fizikai születése követ.

Merjünk álmodni, gondoljunk eljövendő gyermekünkre szeretettel! Mondjuk el neki, hogy tiszta szívünkből szeretjük őt, és nagyon várjuk már a Nagy Találkozást! "'

[link]

2011. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
0%

Hát ha a feng-sui-val nem is, de ezzel esetleg:

[link]


Embereknél, oké aláírom, még nem bizonyított, de pár évezreddel ezelőtt egy zsidó nőnek, Máriának állítólag sikerült. Ha sikerült, kérlek írd majd be ide! :) Sok sikert a picihez!

2011. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ez igen hülyeseg amit irok,itt hallottam Becsbe,ha gyereket akarsz es komplikacio mentes szülest,egy feher geraniat(geranium,virag)tegyel a haloszobaba,hallottam aki 2 szalat tett ikrei lettek.Hogy mennyire lehet hinni?Ezt te döntsd el.En eleg szkeptikus vagyok....
2011. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
húú mennyi minden :) köszönöm a válaszokat!amúgy igen,tudom h nem szabad rágörcsölni,ez igaz..a többi választ is érdekesnek találom,köszönöm!
2011. jún. 29. 22:51
 9/29 anonim ***** válasza:
ha kiteszel két szál fehér virágot, azzal csak jót tezsel, nem igaz?
2011. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
és mit csináljak akkor ha a bejárattól jobbra nekem fal van? :)
2011. jún. 30. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!