Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megidézni egy...

Hogy tudnám megidézni egy adott személy szellemét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 16:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
xxxxdDD
2010. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy.
2010. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2010. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

személyes tárggyal, vagy hajszállal, körömdarabbal. Ezzel rá tudsz hangolódni az idézni kívánt személyre.

Én azt mondom tükörbe próbáld idézni.

2010. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hogyan zajlik egy ilyen idézés menete, mit kell tennem?

Nagyon kezdő vagyok még ebben a témában.

2010. júl. 10. 22:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nah akkor ide is:


Ne csináld, ne csináld, ne csináld.

A saját érdekedben.

Figyelj, ez olyan mintha nem az okkultizmus, hanem az orvostudomány felé érdeklődnél, és azt kérdeznéd: "Hogyan kell vakbelet műteni? Kezdő vagyok, mik a lépések?"

Akkor is mindenki aki picit ért hozzá, a legjobb szándékkal ezt írná: Sehogy. Ne csináld.

Ezek a dolgok nem játékok. Egy másik, hermetikus világban még tapasztalt és tanult emberek is mellé tudnak nyúlni, hiszen emberként nekünk az a világ egy ismeretlen hely. Nem tudjuk mit csinálunk pontosan, csak reméljük hogy sikerülni fog. Előképzettség nélkül pedig a legvalószínűbb hogy nem fog sikerülni, ha meg sikerül akkor sem csinálod jól, és így a saját életedet is veszélyezteted. Azt pedig gondolom Te sem szeretnéd.


Uh barátilag üzenem: ne csináld. Kezdj el tanulni, olvasni, ha érdekel a téma, és el fogsz oda jutni amikor már nagybiztonsággal meg tudod próbálni. Addig ne veszélyeztesd magad.


Remélem nem keserítettelek el, a te érdekedben írtam ezt.


Namaste

2010. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
énis inkább azt mondom, hogy olvass utánna. keress olyan embert aki csinált már ilyet és túlélte, nem őrült bele. szóval aki ért hozzá. EGYEDÜL SEMMI KÉPPEN NE PRÓBÁLD KI! őrültség lenne! és ha eljutsz oda is akkor vigyázz magadra
2010. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak. Tudtam, hogy nem egyszerű megidézni valakit, de gondoltam, ha valaki elmagyarázza, hogy mit hogyan csináljak, akkor anyira nem tudom elrontani.


Nem azért csinálnám, hogy idézzek szellemet, és de király, hanem egy nem rég meghalt ismerősömmel szeretnék valahogy kommunikálni. Nem életbevágó, de nekem fontos lenne. Mivel hiszek az ilyesmikben gondoltam megpróbálom, de igazatok lehet, hogy 0 tudással nem sok értelme lenne nekifognom, úgyhogy most olvasni fogok ezerrel.


Tudnátok ajánlani ezzel foglalkozó és megbízható könyveket, forrásokat? Nagyon hálás lennék érte.

2010. júl. 11. 13:29
 9/16 anonim ***** válasza:
0 tudással talán a legegyszerűbb, ha elalvás előtt intézel egy kérést hozzád, hogy álmodban próbáljon kapcsolatot teremteni veled. Ha kellően rákészülsz, álom irányítással akár a környezetet is megteremtheted, és ha meghallja a hívásod, valószínűleg jönni fog.A szokásos álmoktól egy kicsit el fog térni :)
2010. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

dnyana válaszával tökéletesen egyetértek, és még valami. Szereted azt akit meg szeretnél idézni? Tudod hogy ő most hol van és mit csinál? Mert ha nem akkor nagyon sokat tudsz ártani neki (ez főként igaz akkor ha nemrég halt meg).

Sokan elfelejtik vagy egyátalán nem is tudják hogy a halál után egy új élet kezdődik egy másik síkon (esetenként ugyanezen csak máshogy :)). Gondolj bele hogy mi lenne ha Téged valaki erőszakkal kirángatna a testedből mert beszélni akar Veled. Mondjuk tenné ezt akkor amikor épp fára mászol és már a legtetején vagy. Tud a lélek többfelé koncentrálni de az energia. Ha olyankor veszed el az energiáját amikor szüksége van mindenre akkor nagy kárt okozhatsz neki. Lehet az is hogy éppen most születik meg valahol már bújna ki a szülőcsatornán te pedig visszahívod és ezzel elveszed tőle a lehetőséget hogy az általa kiválasztott életet élje. De persze rengeteg lehetőség van még. Mondjuk éppen a másik síkor ellenségeivel nagy csatát vív, mire te egy csatornát nyitsz és jönnek vele az ellenségek is. Aztán úgy ártanak neki hogy neked ártanak. Lehet hogy ezek hülyeségnek hangzanak, de el sem tudod képzelni mennyiféle lehetőség van a halál után, így jobb ha nem piszkálsz bele.

Az alvás módszer jó, ha rákoncentrálsz érezni fogod hogy enged-e maga felé vagy nem. Ha gyakorolsz (sokat) még beszélhetsz is vele, de érezni mindenképpen érezheted. Ez nem erőszakos, nem okozol sem magadnak sem az idézett személynek kárt.

Ha megnyugvást keresel mert valamit elmulasztottál vele kapcsolatban, azt próbáld magadban megtalálni. Az idő végtelen találkoztok még, főként ha nagyon szerettétek egymást :)

2010. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!