Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana valami jó kis...

Valaki ajánlana valami jó kis könyvet nyárra?

Figyelt kérdés
Valami vámpíros, misztikus regényt keresek. Twilight kíméljen =)
2010. júl. 9. 17:21
 1/8 anonim válasza:

Tudom ajánlani Kristin Cast- Az éjszaka háza összes eddigi megjelent kötetét (:

Az első résznek a címe: Megjelölve.

Én olvastam eddig 3 részt és egyiket sem tudtam letenni ,annyira magával ragadó, izgalmas, fordulatos.

Imádom.


Továbbá vannak a piros pöttyös könyvek.

Azokat is nagyon szerettem.

Nagyon jó az everhight (sajnos nem jut eszembe az írója)

vagy a Pokoli báléjszakák. Az utóbbiban 5 külömböző írótól van 5 történet. Egy hasonlóság van bennük, hogy az összes történet középpontjában egy bál áll...


És az utolsó amit javasolni tudok, az az Inni és Élni hagyni című nagyszerű könyv ami a TV sorozat alapján íródott, nekem az is nagyon tetszett :)


Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj e-mailt, rengeteg könyvet tudok még mondani, ami esetleg felkeltheti az érdeklődésedet:)

2010. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nicholas Sparks - Az utolso dal -ez egy szerelmes regeny de egyben drama is ... en alig birtam elolvasni a veget annyira kuszkodtam a konnyeimmel :( ... de egyepkent nagyon jo :) vagyis csak akkor ha meg nem lattad filmbe ;)
2010. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Vagy nézz szét a libri,vagy a bookline oldalakon,nagyon sok könyv van és rohadt jók:D;)

2010. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Az első válaszoló javaslatai felkeltették az érdeklődésemet. Utána néztem, és nagyon tetszenek. Majd megpróbálom beszerezni őket =)
2010. júl. 9. 18:04
 5/8 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.

Sajnos nem olcsó könyvek, viszont borzasztóan megéri. (:

Tényleg hasznos időtöltés:)

2010. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
Márai Sándor Halotti beszéd című posztumusz verseskötete... Mégiscsak a magyar emigráns irodalom egyik legnagyobb alakja... Nekem nagyon tetszik... Nem rég jelent meg...
2010. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na sikerült beszerezni az éjszaka háza 2. részét. Sajna az első rész nem volt, remélem még így is nyomon tudom követni az eseményeket...
2010. júl. 10. 17:14
 8/8 anonim válasza:

Nyomon tudod követni, viszont az elsővel kéne kezdeni, hogy mindent érts (:

Ha lesz rá lehetőséged mindenképpen olvasd el az egyet is (:

2010. júl. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!