Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vki megmagyarázná a lentieket?...

Vki megmagyarázná a lentieket? Megköszönném, mert engem mindig hülyének néznek ezek miatt!

Figyelt kérdés

Érdekes dolgok történnek velem...

1. a függöny leesett magától a csipeszes karnisról és bele a fotelba ami kb fél m-re volt tőle

2. alakokat látok(nem csak este és nem félálomban)volt h teljesen élethű alakot láttam de van sokszor h csak árnyakat látok

3.hangokat hallok(kopogás az asztalon, léptek, stb..)

4.a megérzéseim mindig pontosak(papám most halt meg 2 hónapja de halála előtt egy héttel éreztem h mi lesz és még mondtam is páromnak)

stb...


2010. júl. 8. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem engedted el a papádat,és lehet(nem akarlak megrémíteni),de lehet,hogy az ő lelkét érzed,és beléd rögzültek a hangok,amiket ő adott ki a lépéseivel..stb.
2010. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az érzékelésed jobb lehet, mint az átlagé. Ebbe nem kell belemagyarázni semmi különlegeset. Ha szeretnél kezdeni vele valamit, akkor fejlesztheted.

Mivel a papád 2 hónapja már nem él, így nem ő ténykedik. Viszont a ragaszkodásoddal létrehozhatsz olyan jeleket, mintha ő tenné. Engedd el, ha még nem tetted, és döntsd el akarsz-e valamit kezdeni az érzékeléseddel.

2010. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. a függöny leeshetett a széltől,

2., 3. a képzelődéssel pszichológushoz kellene fordulni először is, mert lehet betegség,

4. amikor az én papám meghalt én is éreztem, hogy meg fog halni, mert rákos volt és nagyon rosszul volt már.

2010. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a csukott lakásban nincs szél...és nem tudott beleesni magától a fotelba!

nem képzelődök, nem vok bolond h ne tudjam eldönteni h valós-e vagy nem az az esemény amit látok-hallok

2010. júl. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!