Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi is lesz 2012-ben? Bővebben...

Mi is lesz 2012-ben? Bővebben lent. Én a ti véleményetekre lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés

Világvége lesz,de nem 2012-ben hanem egyszer.

Az időszámlálást a Maják körülbelül 5125 évente újból kezdik és korszakonként számolják. Az új időszámítási kezdet (új kor) 2012. december 22-én kezdődik a majáknál. A közkeletű állításokkal szemben nem az idő ér véget, hanem csak az időszámítás aktuális ciklusa.

A Biblia pontos képet rajzol arról az eseményről amitől sokan tartanak. A jelenések könyve szinbolikusan beszél erről az eseményről, amely izgatott várakozásal derül ki, hogy nem az ember fogja elpusztitani a világot illetve önmagat hanem ahogyan a biblia világosan fogalmaz emberi kéz érintése nélkül fog elpusztulni de nem természet katasztrófa által.


2010. júl. 6. 09:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem is 2012-ben lesz a világ vége,hanem még idén!!!! Mert a Gergely naptár 2010 december 31-től nem számoltovább! XD Nem a Föld fog minket elpúsztítíni,hanem az ember fogja kipúsztítani saját magát.:( És tudjátok mivan?Baromira meg is érdemelnénk,nagyon elvagyunk vadulva.:( Semmit és senkit nem tartunk tiszteletbe.:((
2010. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 kayl18 ***** válasza:
hogy mi lesz 2012-ben, árvizek, földrengések, pólusváltás, hatalmas szuper vulkánkitörések, felrobban az összes atomerőmű és kihal az emberiség, na, aki ezt hiszi az vagy hülye vagy idióta vagy tudatlan, vagy megakar halni, 2012 ugyanolyan év lesz mint az összes többi, viszont maga az évszám része 1 folyamatnak ami nem pár napig de nem is pár évig tar, aztán hogy ez a folyamat pontosan mi , lehet találgatni, olvastam olyat hogy dimenzió váltás lesz meg lelki felemelkedés kb ugyanaz, mert hogy tudósok kiszámolták a tejút mozgást a naphoz viszonyítva és lesz valami, na a lényeg hogy nem lesz kihalás
2010. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal inkább jön egy új kor hajnala, mint a világvége:)

Sokan skandálják, hogy egyre önzőbb a világ, az emberek egyre gonoszabbak, pénzéhesebbek, stb., pedig ez nem igaz. Az emberek ilyenek voltak 2000 éve is, csak akkor még természetes volt mondjuk ölni, ma már nem.

Az emberek javulnak a korral. Ma már nem sző át mindent az a keresztény doggma, miszerint vessük ki magunk közül azokat, akik különböznek tőlünk, akik melegek, színesbőrűek, nem velünk egy vallásúak... viszont egyre több ember fordul a spiritizmus felé. Persze ez is jár hülyeségekkel, TV-s jósokka, élő Harry Potterekkel, meg ilyesmikkel, de az új felfogás lehetőségetadott arra, hogy az emberek nyitottabbak és szeretetteljesebbek legyenek.

Ma már egy anya nem azt nézi, hogy gazdag férjet fogjon a lányának, hanem hogy az boldog legyen. Egy apa nem azt, hogy a fia valami pénzes munkát végezzen, hanem hogy szeresse, amit csinál. Sokkal inkább előtérbe került a boldgoság, mint régen...

2010. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
maja időszámítási évforduló :)) lehet ünnepelni :)
2010. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem két évvel idősebbek leszünk.

Én már ugyanezt a "rémhírt" 1960 ra is hallottam és azóta többször Jehovistáktól, de ugyan azt a semleges érzést váltsa ki belőlem most is.

Valakiknek, valami elmúlik, vége lesz, de ez nap mint nap megtörténik.

Minap hallottam, hogy Kanadába egy családi házat elnyelt a föld, meg az a hatalmas tátongó lyuk a város közepén Amerika valamelyik államába.

Ezeknek bizony világvége lett.

Vigyázzunk magunkra, éljünk egészségesen, ne rontsuk a föld állagát szemeteinkkel, ne rontsuk a levegőt feleslegesen és akkor tiszta fejjel, nem ülünk fel semmi kitalációs jóslatoknak.

2010. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Nigra ***** válasza:
én csak azt nem értem mi köze a rasszizmusnak a Föld kipusztulásához. Mert sztem semmi
2011. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!