Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi is lesz 2012-ben? Bővebben...

Mi is lesz 2012-ben? Bővebben lent. Én a ti véleményetekre lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés

Világvége lesz,de nem 2012-ben hanem egyszer.

Az időszámlálást a Maják körülbelül 5125 évente újból kezdik és korszakonként számolják. Az új időszámítási kezdet (új kor) 2012. december 22-én kezdődik a majáknál. A közkeletű állításokkal szemben nem az idő ér véget, hanem csak az időszámítás aktuális ciklusa.

A Biblia pontos képet rajzol arról az eseményről amitől sokan tartanak. A jelenések könyve szinbolikusan beszél erről az eseményről, amely izgatott várakozásal derül ki, hogy nem az ember fogja elpusztitani a világot illetve önmagat hanem ahogyan a biblia világosan fogalmaz emberi kéz érintése nélkül fog elpusztulni de nem természet katasztrófa által.


2010. júl. 6. 09:34
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%

igen, de a biblia egy szimbolikus konyv, jezus a napot abrazolja, van errol egy doksifilm a youtubeon. majd linkelem.

szerintem semmi nem fog tortenni, azt mar megjosoltak volna, nem hiszem hogy kulonosebb dolog tortenne, de lehet hogy valami ujat talanak fel, vagy egy uj anyagot fedeznek fel, nem tudom.

2010. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt 5125 évvel ezelőtt? Valószínűleg valami hasonló lesz most is.
2010. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%

Már 2000-re is jósolták a világvégét, mégsem lett belőle semmi. Nem azt mondom, hogy teljességgel lehetetlen a változás, hisazen az ember egyre csak pusztítja a Földet, és ez előbb-utóbb megbosszulja magát. Én olyat is hallottam, hogy 2012-ben nem a világvége lesz, csupán onnantól megváltoznak a természeti tényezők, tehát sokkal nagyobb viharok lesznek, több tornádó, mindaz, amit az ember megérdemel azért, amit tett...

Szóval szerintem azért nem fog egyik pillanatról a másikra felrobbanni a Föld :D

2010. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:

de hisz nem minden ember tehet rola!

akkor haljon ki a gumigyar vezetoje:D

2010. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
2012 ben 2012 lesz és utána tovább 2013,2014 stb..
2010. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én évente üneplem a világvégét. Valaki minden évre megjósol egy világvégét. Én már kívánom, hogy valamelyik beteljesüljön. Rossz lenne hogy mind meghalnánk, de legalább Kiszel Tünde nem csinálna több naptárat.


Én is írok egy világvége jóslatot:

- Időhöz nem köthető a világvége, folyamatosan fog lejátszódni a következő 200 évben (Ja, és már elkezdődött)

- Rövidesen kifogy a Föld kőolaj, és földgáz készlete, ami világgazdasági válságot eredményez

- Valamelyik országban, ahol nagy éhínség van, és rosszak a higéniai körülmények, egy új vírus jelenik meg. Ez elpusztítja az emberiség nagy részét. Az orvosok tehetetlenek, mivel nincs pénz vakcina előállítására (gazdasági válság)

- Atomfegyverekről csak annyit, hogy vagy bevetik, vagy nem.

- A természet tönkremegy. A fák elpusztulnak, a talaj hasznavehetetlen, A vizek szennyezettek, légkör mérgező. Az állatfajok elpusztultak (kivéve néhány dögevőt)

- Mire letelik a 200 év a Föld lakhatatlanná válik. Körülbelül úgy néz majd ki, mint a Mars, csak itt a néhai emberiségre utaló nyomok is lesznek.

2010. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Hogy' örülhetnek a koreaiak:) Ők sz@rnak a maja időszámításra, náluk 0091-et írnak. Időszámításuk a nagyvezír születésnapjától kezdődik, és punktum!

Nem lehetne, hogy nálunk Mo-on a nagy fidesz forradalmi győzelmétől kezdő egy új időszámítás?

2010. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
26%
2010. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én véleményemet kérdezed akkor itt a válasz:

Semmi, illetve minden ami eddig még nem történt meg. Az élet megy tovább a maják csak eddig számoltak azt kész. 2029-ben egy meteor majd 2030-ben újra lesz egy világvége a szent koronás -javítsatok ki ha hülyeséget írtam- utána még tuti lesz egy pár. Remélem minél többet megélünk!

2010. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
a sokszázéves fertőzéstől beindul a Föld immunrendszere, amely hurrikánok, tornádók, nagy hőingadozások, árvizek, szárazzságok formájában pusztítja majd az elszaporodott baktériumokat, az embert. Aztán mikor kellően lecsökken a baktériumszám és az ember nem jelent végveszélyt a Föld további létére, akkor minden visszaáll a rendes kerékvágásba. Na akkor találkozunk. Én ott leszek (remélem)
2010. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!