Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » álmomban nem jutott eszembe...

álmomban nem jutott eszembe semmi :S miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este életemben először sikerült tudatosan álmodnom, vagyis álmomban rájöttem, hogy álmodok, és én irányítottam magam. Viszont nem jutott eszembe semmi, amit csinálhatnék, mármint,semminek nem lett volna értelme, és ezért nem is próbáltam megváltoztatni semmit, maradtam azon a helyen álmomban (ez a hely, pontosabban helyiség, a szobám volt) ahol "öntudatra ébredtem"... miért van ez? miért nem volt kedvem semmihez álmomban? pedig így ébren annyi mindent jó lenne "megálmosítani" :)

Volt már valaki így, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?


2010. júl. 4. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már voltam ilyen helyzetben.


Az a magyarázat rá, hogy annyira már tudatos voltál, hogy észrevedd, hogy álmodsz, de annyira még nem voltál tudatos, hogy az agyi funkciók teljes birtokában légy a szabad gondolkodás nagyrésze még blokkolva volt.


Ha több tudatos álmod lesz, akkor majd nőni fog a tudat tisztasága közben.

2010. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én már voltam ilyen helyzetben,mármint tudatos álomban,és tudtam irányítani,és nagyon jó volt:) Senki nem akarta elhinni nekem hogy létezik tudatos álom,és lehet irányítani. Akkor mégsem vagyok hülye,tényleg létezik:D
2010. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A válaszom a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__979248-s..

Ezt én írtam ki. Olvasd el és rájössz, hogy ebben nincs semmi különleges. :)

2010. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kérdésedre sajnos nem tudom a választ, de egy kicsit offolok, mert velem is történt hasonló.


álmomban egy ruhaboltba voltam, és egy nagyon ronda piros gatyát akartam megvenni, már majdnem kifizettem, amikor rájöttem, hogy "basszus álmodok. ez a gatya nekem nem is tetszik" visszamentem, és elkezdtem válogatni.... és felébredtem :(

2010. júl. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!