Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon gyakran találkozok a...

Nagyon gyakran találkozok a 69-es számmal. Szerintetek ez mit jelenthet, ha van egyáltalán valami jelentése?

Figyelt kérdés

Sok általam birtokolt tárgyhoz "köthető" a 69. Például: benne van mindkettő mobilszámomban (amikor még régen kiválasztottam a leendő mobilszámomat, akkor nem tűnt fel, hogy benne van a 69...), tagsági kártya sorszámában, otthon több eszköz gyártási számában stb... Már kezd zavarni, hogy olyan gyakran találkozom ezzel a számmal...

Szerintetek mit jelenthet, ha van egyáltalán valami számmisztikai vagy ezotérikus jelentése?


2010. júl. 3. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2010. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Esme.avantgarde válasza:
100%
Más számmal is gyakran találkozol, de ezt valamiért az agyad kiválasztotta, ezért mindíg kiszúrod magadnak. Nézd meg a 23-as szám c. filmet... ebből talán egyszerű leszűrni a miértet. Egyébként perverz egy szám :D
2010. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Az őrangyalod szereti az orált :D
2010. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem gondoltam volna, hogy ilyen jelentése van... :)

Én arra tippeltem, hogy valami béke-egyensúlyt jelent, úgy, mint a Jing-Jang vagy valami hasonlót...

2010. júl. 3. 17:23
 5/10 anonim válasza:
Nézd meg az Omen című filmet, abból minden kiderül számodra.
2010. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A 69 az az amikor az ágyban tőrtenik valami és az ember a másik nemiszervet látja
2012. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Am emese igazad van
2012. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

[link]


A 6 és 9 kombinációi (669, 696, 966, 699, 969, 996)

Engedjük el fizikai tárgyainkhoz való kötődésünket, különösen, ha van olyan tulajdonunk, amihez rögeszmésen ragaszkodunk. Ez a számsor azt kéri tőlünk, hogy szakadjunk el, engedjük el a dolgokat. Azt is jelenti viszont, hogy újat, jobbat kapunk valami helyett, amit eladtunk, vagy elveszítettünk. Legyünk nyitottak az új dolgok elfogadására, melyek túl fogják szárnyalni elképzeléseinket. Megérlelődtünk egy lépcsőfokkal való feljebb jutásra, a legjobbat érdemeljük!

2013. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez egy perverz szám! A mi sulinkban én is sokszor találkozok ezzel a számmal főleg az osztályunkban megy ez a 69-ezés!!:D
2014. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2014. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!