Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 1952-ben tenyleg leszalltunk...

Kis Szurke kérdése:

1952-ben tenyleg leszalltunk a Marsra?

Figyelt kérdés
Errol tobb hivatalos bizonyitek is van Aranyi Laszlo oldalan, pl. az urhajosok beszelgetesei akik leszalltak, es ott talalkoztak ufokokkal a Marson, mert vannak ott lenyek. A nagy tudasu Aranyi ezeket a bizonyitekokat kozze is tette (valoszinuleg Kisfaludy es Egely is egyet ert ezzel). Mi a velemenyetek tenyleg leszalltunk a Marsra, esetleg a Jupiterre??

2019. febr. 24. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem tényleg egy hatalmas nagy barom vagy Balázska :)


Holdraszállás is csak 1969-ben volt, a Jupiteren meg szuper fizikai kondíció (olimpikon+++) esetén is a gravitáció miatt pár perc után összeesnél, eszméletlen állapotba kerülnél, majd a szerveid sem bírnának megbirkózni vele tartós ideig és meghalnál, bár feltehetően előbb összeszorulna a mellkasod és szimplán megfulladnál.

Megnéznék egy ilyen felvételt rólad szívesen Balázska, hogy futkorászol a Jupiteren :)


Arany László pedig egy magyar költő és népmesegyűjtő volt, illene helyesen leírnod a nevét Bazsi!

2019. febr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem joval elöbb. Mintha Münchausen valami hasonlo dokumentumban lenne.
2019. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ijesztően hülye emberek vannak, és most nem a kérdezőre utaltam ezzel.
2019. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem Arany Lászlóra gondolt a kérdező, hanem egy másik mesemondóra, Aranyi Lászlóra.


Ő a hiszékenység-bizniszben utazik, és nyugaton már jól bejáratott hazugságokkal, összeesküvéselméletekkel igyekszik kisajtolni némi bevételt az arra fogékony hülyéktől. Pont mint az említett Kisfaludy, meg Egely.


Ezeknek bizonyíték, ha orruk alá tolnak bármit, ami kicsit eltér a mainstreamtől, hisz megélhetést jelent, a hallgatóság pedig nagy titkok beavatottjának érezheti magát egy ezresért a helyi kultúrház kistermében, vagy egy Youtube videó százezredik nézőjeként.

2019. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem voltam.
2023. márc. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!