Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a hugom...

Lehetséges hogy a hugom tenyleg szellemet lát?

Figyelt kérdés

Nos van egy 12 eves hugom, Es allitasa szerint van egy szellem a hazban mar jl reg Es mindig latja hogy hol van.. Azt mondta olyan nem elesen hanem ugy homalyosan de tudja kis kislany.... Es azt mondta hogy azt vette eszre hogy ahol van ott lehul a levego.. Es az elobb mutatta is hogy ott allt a szoba sarkaban.

A tesomnak amugy mindig remalmai voltak kiskoraban, ugy egy eve maradtak abba, minden alakokat latott, alvajart ilyesmi... Szoval mit gondoltok? :D


2016. márc. 9. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Látom meg se próbáltál megfelelő kategóriát találni.
2016. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Azt gondolom, hogy ha szellem nem is, de egy agyhalott van a családotokban - ami már egy fél kísértet.


- Baromságokat kérdez, fogalmazási hibákkal

- Rossz kategóriába írja a értelmetlen kérdéseit

2016. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nálam is a húgom észleli a szellemeket... Nekem sose jött össze, én hiszek neki :)
2016. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fhonyx ***** válasza:
34%
Van rá esély, én hinnék neki! :))
2016. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen.Valószínű szellemet lát.Éjszaka szokta látni? Akkor milyen?
2016. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta este sotetben jobban latja vagy tobbszor vagy mi...De ugye ettol nm kell felni?
2016. márc. 9. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell szerintem félni.Igen, sötétben jobban látható.Nappal, tehát ha világosság van, akkor áttetsző.Ezt én is így tapasztaltam.
2016. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fhonyx ***** válasza:
75%
Félni semiképp se, általában egy rossz szellem is csak arra képes, hoyg megijesszen, hatalma is csak akkor lessz ha félsz tőle, de persze csak feletted, és csak akkor irányít ha hagyod, de az is megeshet hogy jóakaratú szellem, vagy eggyáltalán nincs célja. Kérd meg a húgodat, hogy beszélgessen vele akkor a felszínre kerül mit akar. És ne fél nem tud bántani. Ha tudni valószínüleg már megtette volna. :)
2016. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Legoman ***** válasza:
72%

Annyit fűznék még hozzá a válaszokhoz, hogy mikor a húgod leül beszélgetni vele, akkor te is ülj le melléjük, és kérdezz te is nyugodtan. :)

Persze, ez most tolakodás, de ha nem akarja, hogy te is ott legyél eközben, akkor szólni fog, vagy a tudtodra fogja adni.

2016. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha leveszem a fütést ses kinyitom az ablakot bejon egy csomo szelem :o?
2016. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!