Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvénye: párkapcsola...

A vonzás törvénye: párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Be lehet vonzani például egy ideális partnert számunkra? elég a rendszeres vizualizáció és fókuszálás?
2010. júl. 1. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el ne mis akarom őket bevonzani... amúgy ne zavarjon hogy férfi vagyok....
2010. júl. 2. 07:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy első pár válaszoló: Ha ti nem hisztek benne, akkor javaslok valamit. Nézz fel a képernyőd tetejére. Sok-sok apró, színes kis gombocska van felsorakozva. Még mielőtt beböknéd az értelmes válaszaidat, előtte próbálkozz a kis, piros hátterű X gombbal. Kattints rá, nem kell félned, nem fog bántani. Meglátod, neked is jó lesz és nekem is... -.-"
2010. júl. 2. 07:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Huu de humoros valaki!Oke akkor oda vonzom magamhoz a piros gombot!Jó vizualizálást!:)
2010. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyis bocsi,még valamit elötte mondanék,erről a vonzás dologról!Lehet ezek után elmegy a kedved a vonzás törvényeitől,de te tudod!Volt egy fiatal lány,aki mindenáron autot és saját házat szeretett volna és egyfolytába csak ezen járt a feje,vagyis ahogy ti mondjátok vizualizált,hát megkapta!De tudod hogyan?Úgy hogy a szülei meghaltak autobalesetben!!!Így övé lett minden!Vajon megérte?Ezt majd te eldöntöd!Nem kitaláltam mielött ezzel jössz!Sztem ez nem játék,és nem tudhatod milyen módon vonzod be a dolgokat!
2010. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha, remek, csak én nem külsőségekre vágyok. Mégis mi mehetne tönkre? A szüleim elváltak már rég, és nincsen egy női rokonom sem anyámon kívül. Talán majd mindenki kihal a földön és csak mi maradunk életben? Kérlek ne nevettess, és köszi hogy szóltál de tudod a vonzás törvénye nem így működik. Előtte olvass el egy-két könyvet és megérted...
2010. júl. 3. 08:31
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem ne okoskodj itt barátom,egyjó párat elolvastam,de mind egytől egyig egy nagy fa.zság!én nem értek ezekkel egyet!de mind1,úgyse tudlak meggyőzni!én soha nem alkalmaztam ezt és mégis mindig voltak barátnőim,a tökéletesset ne keresd mert ha arra vársz,akkor a végén egyedül maradsz!
2010. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Figyelj párkapcsolati tanácsadásra nem tartok igényt. A tökéletes nem létezik, azaz elérhetetlen. A tökéleteshez legközelebb álló személy, aki elérhető, na az a tökéletes. Tehát őt keresem. Érted? Vagy szótagoljam?

Had döntsem el, én miben hiszek, és miben nem. És hogy én ne okoskodjak... neked nem kellett volna elkezdeni az egész "értelmes" válaszadást, és akkor talán nem "okoskodnék" neked. Szólj ha elfelejtenélek sajnálni... Szép napot!

2010. júl. 3. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!