Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halgat valaki Bashar-t vagy...

Halgat valaki Bashar-t vagy Abraham-Hicks -et? Ha igen mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 23:27
 1/3 anonim válasza:
szerintem egész átlagos, de néha amikor olyan kedvem van még tetszeni is szokott
2010. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hallgatok mindkettőt. Azt gondolom, hogy figyelemreméltó, hogy lényegében ugyanazt tanítják, és nehezen tudom elképzelni, hogy mindkét médium puszta szélhámos. Ugyanakkor az is igaz, hogy olyan emberrel még nem találkoztam, akinek (gyökeresen) megváltoztatta volna az életét az üzenet.


Néhány különös dolog történt velem, melyek bizonyították számomra, hogy valamiféle metafizika létezik, de persze ez önmagában még nem sokat jelent. Gyakori, hogy hajszálpontosan megálmodok előre jeleneteket, továbbá akadnak olyan "véletlen" egybeesések, melyeket irracionális volna a véletlenre fogni. Ezek nem voltak véletlenek, viszont azt sem látom igazolva, amit mindezen felül állítanak, például hogy mindig az történik veled, amit elképzelsz/hiszel/remélsz/tudsz. Megálmodni megálmodtam ezt-azt, ám velem még soha semmi nem úgy alakult, ahogy számítottam rá: rengetegszer megesett, hogy tökre beleéltem magam valamibe, meg voltam győződve róla, és juszt se vált valóra, és az is előfordul, hogy teljesen negatív alapállásból sikerülnek dolgok. Szóval bizonytalan vagyok, nem tudom, mennyire lehet bízni az egészben. Az én életemnek csak egy töredéke támasztja alá a filozófiát, a többi sajnos cáfolja.


Mindenesetre ha érdekel bővebben, itt megtalálod Bashar összes magyar feliratos videóját:


http://www.youtube.com/playlist?feature=edit_ok&list=PL2ns7-..


Itt meg Abraham összes magyar feliratos videóját:


http://www.youtube.com/playlist?list=PL2ns7-5NVNszVlFANk2ITE..

2014. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

érdekes, és elgondolkodtató;

kellemes hallgatni;

annyira új megvilágítás, hogy idő feldolgozni

+én AH előtt nem igazán értettem mik az érzelmek

2014. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!