Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem lehetne h normális kérdése...

Nem lehetne h normális kérdések legyenek?

Figyelt kérdés
Bocsi de annyira zavar amikor feltesznek egy kérdést h pl. mit jelen ez az álmod mert azt álmodta h megveszi azt a szájfényt amit nagyon akar vagy h visszafogadja őt a barátja mert ez egyértelműen azért van mert arra vágyik.és szinte csak hülye kérdések vannak és ez miatt nem is látogatom már ezt a témakört mert amikor megnézek egy kérdést és hülyeség az nagyon zavar és szerintem vannak még ilyenek itt.Nem lehetne az h ha akkor tennének föl kérdéseket hogyha van benne összefüggés?
2010. jún. 27. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy "szabad" honlap, éppen azért hozták létre, hogy itt bárki bármit megkérdezhessen, ami érdekli, "amit máshol nem merne". Akinek ez nem tetszik, az vagy ne látogassa az oldalt, vagy próbálja meg elfogadni embertársait, és ne puffogjon!
2010. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert a kislányok csak fontoskodni járnak ide, nemlétező képességeiket fitogtatni, nemlétező eseményeken ámuldozni, elkápráztatni a többieket, akár hazugságok árán is. Hogyan akarod ezeket kiszűrni? Nem lehet.
2010. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a saját problémája a legfontosabb! Függetlenül attól, hogy mások hülyeségnek tartják, vagy sem. Nekünk az a dolgunk (ha már itt bóklászunk) hogy segítsünk és a legjobb tudásunk szerint válaszoljunk. Én nem ismerem és nem is szeretem az ezotériát, így hát nem is látogatom (most véletlenül vagyok itt...) ezt a témát és főleg nem írok gúnyoros, másokat sértő megjegyzéseket. Arctalanul nem tisztességes dolog másokat kioktatni és lenézni...
2010. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek veled... Kiakasztanak azok a kérdések, sokszor már inkább nevetek rajtuk, mert a kérdező értelmi szintjének mércén alulisága jut eszembe :D
2010. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mit foglalkozol az ilyenekkel, ha ennyire zavar?

Amúgy ez is egy ugyanolyan hülye kérdés, mint azok, amik miatt írtál. :)

2010. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem az nagyon zavar amikor azt hiszem h milyen érdekes kérdés lesz és akkor olyanokat kérdeznek ami tiszta hülyeség.
2010. jún. 27. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:

az álmok szekciót én is kihagyom, de nem csak ott vannak hülye kérdések :)

Ezekkel viszont nem lehet mit kezdeni.

2010. jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:58


A számból vetted ki a szót :) Vagyis most a kezemből,...ööö vagy hogy mondjam, na érted :D:D

2010. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!