Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan ember itt akinek...

Van olyan ember itt akinek megjelent a halott rokona lelke?

Figyelt kérdés
Történetek várnék, kérem oylanok ne írjanak akik nem vezsik komolyan a kérdést, se olyanok akik szerint ez nem létezik.

2018. szept. 28. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha valakinek közeli hozzátartozója hal meg,azok rendszerint eljönnek elbúcsúzni, csak nem vesszük figyelembe a jeleket.

A lélek 49 napot kap ittmaradásra.De ebből is az utolsó 7 nap már elég kritikus, ezért inkább azt mondják, hogy 42 napja van a léleknek, hogy hazatérjen a fénybe, mert ezután bezárul a kapu, és megszűnik a lehetősége a szabad távozásra. Ebben a 42 napban érzékelhetjük jelenlétüket,mivel még itt tartózkodnak a közelünkben,az már csak tőlünk függ,hogy észrevesszük vagy sem, vagy éppenséggel figyelmen kivül hagzjuk ezeket a jeleket. És igen, az én drága nagynéném már 10 éve távozott, de sohasem hagyott el. Egyszer megpillantottam az arcát az autóm visszapillantó tükrében,mintha a hátsó ülésen ült volna, aztán rá nemsokára majdnem balesetem volt. Figyelmeztetni próbált. Ez csak egyik eset,volt több is, pl, ha örömteli esemény fog bekövetkezni az életemben,álmomban mindig nevetni látom,ha rossz dolog készülődik, akkor mindig sirni látom őt.Nagyon közel álltunk egymáshoz mig élt és halálán túl is gondomat viseli.

2018. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!! En is erzekekeltem az elso par napban valamit, de nem vagyok azota sem benne biztos hogy tenyleg o volz e.
2018. okt. 31. 08:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudományos magyarázat nincs ezere a jelénségekre, viszont túl sokminden történt ahhoz,hogy csupán véletlen egybeesés legyen. Azt mondanám neked, hogy Ő volt, ne kételkedj benne. Maradj nyitott és még sokszor érzékelheted. Ha szeretteink megtérnek a fényhazába,onnan sokkal jobban tudnak minket, ittmaradottakat segiteni. Kérj áldást rá és küldj felé szeretetet, ezáltal neki is könnyebbé teszed a távozást.
2018. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon bizom benne hogy vigyaz ram valahonnan es tudja hogy mennyire szeretem. Köszönöm a választ, sokat jelentett!!
2018. okt. 31. 21:46
 15/15 anonim ***** válasza:
:(
2019. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!