Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan ember itt akinek...

Van olyan ember itt akinek megjelent a halott rokona lelke?

Figyelt kérdés
Történetek várnék, kérem oylanok ne írjanak akik nem vezsik komolyan a kérdést, se olyanok akik szerint ez nem létezik.

2018. szept. 28. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Amikor az egyik rokonomat műtötték álmomban beszéltem vele. Évekkel később derült ki, hogy a lánya is vele álmodott aznap éjjel. Túlélte a műtétet, szóval nem tudom mennyire volt halott. Szívműtét volt.

Egy öngyilkos ismerősöm is "beszélt" hozzám. Halála után talán 1,5 évvel sokat jutott az eszembe (féltem, hogy meglátom szóval nem volt jó érzés) és ő álmomban annyit mondott, hogy köszönöm. Azóta nincs olyan érzésem, hogy itt van.

Persze lehet, hogy az agyam játéka csak, de velem ilyen "történt".

Az első esetnél 12 éves a másiknál 28 éves voltam.

2018. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40 éve halott öregapámmal találkoztam a kocsmában. Alig ismertem meg, úgy meg volt öregedve!
2018. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
első válaszolónak köszönöm!
2018. szept. 28. 15:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Én meg 24 éves voltam akkor. Nekem miért nem köszönöd meg?
2018. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert nem igazán értem a választ
2018. szept. 28. 20:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A Feleségem meghalt egy balesetben, és rá pár napra meglátogatott, pedig már el is volt temetve. Az a "poén", hogy amúgy nem hiszek a szellemekben, de őt mégis láttam.
2018. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolso, érdekes, akkor mégiscsak léteznek.
2018. okt. 1. 14:30
 8/15 A kérdező kommentje:
Valaki masnak tortenete?
2018. okt. 10. 19:27
 9/15 Pitbullbébi válasza:
Szia! Nekem 12 éves koromban meghalt édesapám. 1-2 éves koromban elvált édesanyámtól, így nem túl sokszor láttam. 2000 decemberében bekerült kórházba tüdőgyulladással. Pár hónapra rá meghalt, nem tudott meggyógyulni belőle. Talán 2 nappal azután hogy közölték telefonon édesanyámmal, hogy meghalt, éjjel arra ébredtem hogy a rugós ágyam széle lefelé nyomódik. Nagyon megijedtem, mert nem tudtam mi a fene történik. Majd pár másodpercen belül olyan nyugodtság töltött el, amit hirtelen nem értettem, és éreztem hogy édesapám jött elbúcsúzni tőlem.
2018. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy megosztottad a történeted!
2018. okt. 13. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!