Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy hihetik az emberek, hogy...

Hogy hihetik az emberek, hogy a csillagok állása majd meghatározza az adott ember adott napját? Miért nem kötelező a természettudományi tárgyakból az érettségi?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

....na mi van veletek...?

Erre (#10) nem írtok semmi "hát igen, de" kezdetű okosságot?

2018. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

mert nagyon sok buta ember van akik készpénznek veszik a horoszkópot, asztrológiát és egyéb hülyeséget.



----


ugyanitt jóslás csontokból, tarotból alkalmi áron, emailben 28.000 Ft-ért

2018. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, hogy valamit racionálisan próbálsz bemutatni az nem lesz ésszerű, az égitestek egyáltalán nem energiát sugároznak ki, amire tegondolsz az a tömegvonzás és az teljesen más. Minden egyes pillanatban más-máshol vagyunk sosem vagyunk egy azon pontos, hisz ahogy a föld forog és kering a naprendszerűnk is és a galxisok is keringenek egyfajta táncot járnak egymással, az, hogy az embernek lelke van az false, nincs bebizonyítva ((Azzal, hogy láttál egy megszerkesztett videót nincs igazad.)) De mint leírtad, ezek nem igazak, csak-csak tippek amik vagy bejönnek vagy nem, ez alapján átverés, ha én azt mondom holnap minden bika megtalálja a párját és vagy bejön vagy nem akkor már én is horoszkóp készítő vagyok? Nem kell a false dolgokat erőltettni te is beismerted hogy ezek csak tippelgetések, avagy nem léteznek csak írjunk valamit azt hátha bejön alapon.
2018. aug. 30. 10:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, a HIT nem racionális, és ne is próbáld így nézni, tökmindegy, hogy az egyes emberek hite az ezotériához vagy a vallásokhoz kapcsolódik vagy bármi máshoz. A hit hit, a tudomány tudomány. Ha meg nem foglalkoztat a téma, csak bele akarsz kötni más emberek hitébe, akkor olvasd el az oldal szabályzatát, és menj más kategóriába, ami téged foglalkoztat. Az oldal üzemeltetői létrehozták ezt a kategóriát is, mert úgy látták jónak, fölösleges ide járni kötekedni.
2018. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Minden társadalomnak megvannak a maga fogyatékos hülyéi...

Olyan is van, aki az ezótévés Béla jósnőre pisál el nagy összegeket

Olyan is aki mestermágusokhoz meg mindenféle önjelölt varázslónőkhöz járkál szerelmi kötésekért

Olyan is akad, aki képes bepánikolni minden egyes világvége-dátumon amit valami agyatlan doomzday-próféta kitalál unalmában

Olyan is, aki szentül hiszi, hogy az MLM-átverésből majd 3 év alatt csiliárdos lesz


Ahogy írták előttem, a csillagok állása alapján sorsot remélő emberek még a "lájtos" kategória, a lapos Földesek meg a társaik az igazán nehézsúlyú idióták.

Ja és lehet engem is lepontozni, ezómatyikák, ha fáj a kritika :DDD sőt, átkozzatok is meg, változtassatok varangyos békává :D

2019. szept. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Senki sem hiszi ezt, az asztrológia egy sokkal mélyebb áltudomány.
2023. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!