Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy megéreztét...

Volt már olyan hogy megéreztétek hogy szeretteitekkel valami rossz történik?

Figyelt kérdés
12 éves voltam mikor édesapám rosszul lett és elvitte a mentő kora reggel. 10 órakor a suliba rámtört valami rossz érzés, elsírtam magam, perceken belül jött az osztályfőnököm, hogy anyu telefonált, meghalt az apukám. Évekkel később papám beteg volt, átmentem az unokatesómhoz hogy rossz érzésem van, el kéne menni a papához, ki sem mondtam megjött a nagynéném, hogy menjek haza, anyu vár, meghalt a papa. Tegnap a mamával álmodtam, hogy kórházban van. Reggel első dolgom volt hogy meglátogassam, szerencsére jól van, de a rossz érzés nem múlik... Nem hiszek az ilyen dolgokban, de már tiszta para vagyok.
2010. jún. 21. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem kétszer fordul elő a történet.

Mi testvérek Pesten lakunk,de a rokonságunk egy kisebb vidéki városban..Nagymamámat nagyon szerettem,de a távolság,és a munka miatt ritkán volt alkalmunk meglátogatni,ahogy a rokonokat is..Egy szép nyári nap a nővéremnél voltunk testvérek(4-en vagyunk lányok)jókat nevetgéltünk,szórakoztunk..Éppen ebédeltünk amikor ránéztem a nővéremre ,és mondtam neki,hogy hívjuk fel Erzsi nénét(kedvenc nagynénémet),hogy mi újság van vele,hogy érzi magát..Mivel csak a nővéremnek volt akkor vonalas telefonja így körbe ültük az asztalt,és telefonáltunk..A telefonban tudtuk meg,hogy rákos,és haldoklik..(rá 2 hétre meg is halt) Sokkolt minket,mert mindig is egészséges nő volt..

A temetés után fél évvel (januárban) éppen dolgoztam amikor felhívtam megint a nővéremet a munkahelyén,hogy telefonáljon a mamának,hogy kell-e valami segítség,mert ha igen akkor akár le is utazhatok valamelyik nap..A nővérem akkor tett egy megjegyzést,hogy ne csináljam ezt,mert ha én jelzem,hogy telefonáljunk valakinek akkor az illetővel valami baj van...De elhessegettem,mert nem gondolok rosszra,csak beugrik,hogy telefonálni kell...Végül is felhívtuk a rokonunkat,hogy mamáról érdeklődjünk.Sajnos kiderült,hogy a nagynéném halála után egyre romlott az állapota.Nem bírta feldolgozni,hogy megint eltemette egy gyermekét,így feladta,és nem volt kedve tovább élnie..2 héttel később meghalt...Eza két történet 80-évek végén történt..

Pár hónapja szintén dolgozom,és egy este felhívtam a nővéremet..Mivel külföldön élek,így szinte csak telefonon kommunikálok a testvéreimmel..De telefonálás közben nem tudom miért rákérdeztem,hogy nem tudja mi van Margónénémmel?Hiszen Mama temetése óta nem láttuk..Kértem a nővéremet,hogy hívja fel,mert jó lenne tudni,hogy miként éldegél amióta nem találkoztunk..Sajnos a telefon után 3 héttel jött a rossz hír..Margó néne meghalt(szintén rákban)..megígértem,hogy soha többé nem kérem meg a testvéremet,hogy telefonáljon...(igaz,csak ez a három eset történt...de néha úgy érzem én vagyok a rossz hír okozója)

2010. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

13:05

Valóban rendbe kell tennem magamba dolgokat, épp ezért voltam kíváncsi mások hogy vélekednek az ilyen esetekről.

Nem hiszek a paranormális dolgokban, mégis tapasztalom hogy létezik. Ez félelemmel tölt el, mert mindíg tragédiát hoz. Ettől még talán nem vagyok őrült.

2010. jún. 21. 13:20
 13/14 anonim válasza:
Téged egy ilyen érzéssel áldottak meg. Velem egyszer azfordult elő hogy, elmentünk a mamámhoz aki majdnem 150 km-re lakik tőlünk.Még aznap hogy odamentünk jöttünk is haza. Én éreztem hogy baj lesz, és másnap reggel már hívták anyát hogy a mamám leesett a létráról és eltört a keze.
2010. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Arany János is megálmodta, hogy az anyja meghalt, és mikor hazament akkor tényleg meghalt és ráadásul az apja is megvakult.. :/
2010. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!