Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy megéreztét...

Volt már olyan hogy megéreztétek hogy szeretteitekkel valami rossz történik?

Figyelt kérdés
12 éves voltam mikor édesapám rosszul lett és elvitte a mentő kora reggel. 10 órakor a suliba rámtört valami rossz érzés, elsírtam magam, perceken belül jött az osztályfőnököm, hogy anyu telefonált, meghalt az apukám. Évekkel később papám beteg volt, átmentem az unokatesómhoz hogy rossz érzésem van, el kéne menni a papához, ki sem mondtam megjött a nagynéném, hogy menjek haza, anyu vár, meghalt a papa. Tegnap a mamával álmodtam, hogy kórházban van. Reggel első dolgom volt hogy meglátogassam, szerencsére jól van, de a rossz érzés nem múlik... Nem hiszek az ilyen dolgokban, de már tiszta para vagyok.
2010. jún. 21. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos velem is sokszor volt ilyen.

De az álom nem ugyanaz, és szerintem te most az álom miatt érzed rosszul magad, nem ébren jött a rossz érzés.

2010. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt már néha, de azért a remény hal meg utoljára :)

Próbáld azt hinni, hogy minden rendben a mamáddal :D

2010. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kolleganőm esete ugyanez volt, mint a tiéd. Ő is az édesapja halálát érezte meg 14 évesen. Nem merte senkinek sem mondani, de tudta, hogy történni fog valami az apukájával, jobban mondva érezte, hogy meg fog halni. Semmi baja nem volt az apukájának, amiért erre gyanakodhatott volna, és délután szívinfarktusban meghalt.

Szóval van ilyen sajnos. Vagy nem sajnos. Fene tudja mi a jobb. Érezni vagy nem érezni.

2010. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én mindkét esetben tudtam hogy baj van, de a "rossz érzés" mindíg abban a pillanatban jött amikor meghaltak. Nagyon közel álltak hozzám, talán ezért is éreztem meg, de számomra ez nem "áldás", inkább megrémít. A családommal nem is merek erről beszélni, mert az előző két eset után azt mondták bármit érzek, ne mondjam el, mert csak megíjesztem őket, vészmadár vagyok... Olyan is előfordult, hogy rákos nagynénémhez nem a megbeszélt időpontban mentem látogatni, hanem úgy éreztem mennem kell, és már a kórháznál voltam, mikor hívtak hogy hallucinált a nagynéném a hangomat hallotta, ha tudok menjek, mert nem hiszi el hogy nem vagyok ott. Két perc múlva a kórteremben voltam, és nem tudtam megmagyarázni.
2010. jún. 21. 12:41
 5/14 anonim válasza:
100%
én egyszer elgondolkoztam azon h mi lenne ha nagypapám meghalna, mennyire hiányozna, erre éjszaka hívtak h rosszul van nagyon.. amire odaértünk meghalt. soha semmi baja nem volt.
2010. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

12:38

Szerinted nem vagyok normális? Családanya vagyok, teljesen normális hétköznapi életet élek Tényleg azt gondolod orvosi eset ha néha roszz érzések fognak el, és utána beigazolódik hogy tragédia történt???

2010. jún. 21. 12:44
 7/14 anonim válasza:
100%
Nem vagy egyedül, sajnos én is megéreztem már emberek halálát. az első egy szomszéd volt, átvillant az agyamon, hogy meghalt, és tényleg így történt. auztán apukám halála volt a következő, majd apósomé.fogadd el a helyzetet, mást nem tudsz tenni, mert bolondnak néznek, ahogy engem is:S
2010. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

12:51

Csak a haláleseteket érezted meg? És csak a hozzád közel állókét?

2010. jún. 21. 13:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló történt... nemrég halt meg a keresztanyu, kórházban volt, és egyszerűen éreztem, hogy valami baj van... anyunak telefonáltam, nem mondott nekem semmit, de otthon elmondta, és csak annyit tudtam mondani "igen, tudom, sajnos"

Ha hiszel benne, ha nem akkor is fogékony vagy gyerek korod óta, és nem múlik el. A mamám is ilyen, mindent előre megálmodik. Amikor sok éve a hugom lezuhant a lépcsőről, amikor a testvére még élt, és kijöhetett a kórházból, sőt, a halálát is. Suliidőben volt, hogy nem akartam elmenni a szokott buszommal, mert rossz érzésem volt. Balesete volt a busznak.

Remélem a mamádnak nem lesz baja. Csak az, hogy kórházban volt álmodban, nem jelenti közvetlenül a legrosszabbat, szerencsére :)

2010. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

a 13:03-as vagyok

Elfelejtettem mondani, hogy kiskoromban a szomszédom halált álmodtam meg, de nagyon bizarr módon. A házukkal szemben egy nagy égetőkémény volt, az körberakva csontvázakkal, és az összes a ház felé mutatott, ahol lakott. És pár napon át ezt álmodtam, akkor múlt el, mikor meghalt:( Ezért is mondtam, hogy a kórház nem feltétlenül a halál jele.

2010. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!