Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tanácsokat kérek, mit tegyek...

Tanácsokat kérek, mit tegyek szerintetek? /lennt/

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Jó fogjuk rá, hogy létezik "energiavámpír" xD

Te hogy veszed észre azt, hogy leszív? Így mennek át a piros csíkok a testedből a testébe? Nem értem. Kíváncsi lennék, ez hogy nézhet ki. Nézd téged mert gondolom NEKI SINCS ÉPP JOBB DOLGA, MINT TÉGED SZÍVNIA és megy át az energia...majd a végén úgy legyengülsz, hogy összeesel?


Remek délutánt intéztél nekem, köszönöm :D:D

Lehet én meg Lélekszívóvámpír leszek és azzal fogok szórakozni, hogy az utcán sétálgatva mindenkinek kiszívom a lelkét! HAHA

2010. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Kérdező, szerintem te túl sok Twilight-ot néztél/olvastál!
2010. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

jó,hát hülyeségnek tartod,ennyi:-)

de ha kiváncsi vagy rá pontosan mit jelent,google-ba beírod a szót és kiad egy rakat oldalt.

Twilight-ot nem szoktam nézni.

2010. jún. 19. 20:12
 14/22 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nehéz a nőkkel, de ha még energiavámpír is az illető, akkor iszonyat lehet. Csak azt nem tudom, miért nem lehet az ilyent agyoncsapni? Igazából ugyse hal meg, viszont legközelebb 2x meggondolja mit szívjon....
2010. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Az eslő válaszolónak küldeném hogy MIELÖTT KINYITOD A SZÁD GONDOLD VÉGIG MINT MONDASZ!Könnyű bunkózni valakivel igy vaktában.Idióta,léteznek energiavámpirok,tudományos tény.Olvass utána ha egyáltalán tudsz.
2010. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"léteznek energiavámpirok,tudományos tény."

no, erre a tényre azért adhatnál néhány linket...

2010. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
22:06 igen pont ez a rossz benne,hogy felhúzza az embert.de ha meg felhuzza magát akkor még több energiát veszít(harag,idegesség,félelem,ezek mind energiapazarló dolgok)ezért is tettem fel a kérdésem,hogy akkor mégis mit lehet csinálni.a nem odafigyelés eddig valamennyire bejött,ma kiprobáltam,hátha lemászik rólam végre...
2010. jún. 21. 18:25
 18/22 anonim válasza:

ma csak félig szívott le? Ejnye....

Tudományos tény....'-.- ...jah az tudományos tény h van aki hisz ilyenekben.

Elárulnátok, hogy ő hogy lett vámpír?

Így született?

2010. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
használjátok már azt a nyamvadt google-t! segítek:beírjátok,hogy "energia vámpír".több oldalon leírják,hogyan kell értelmezni ezt a fogalmat.
2010. jún. 22. 16:11
 20/22 anonim ***** válasza:
Asse tudják miről van szó de azt már tudják hogy ők nem hisznek benne :P
2010. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!