Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit utálsz, utáltál a kovenedb...

Mit utálsz, utáltál a kovenedben (coven-ben)?

Figyelt kérdés

Miért hagytad ott a kört? Mi volt vagy mi a rossz?

A társaság? A vezetők? A szabályok? Önhatalmú volt a főpap/papnő? Mit javasolnál egy most alakuló koven tagjainak?



2018. febr. 23. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Mennyi pihent unatkozó ember van, édes istenem....
2018. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ilyen hozzáállást, amit itt te mutatsz nem javasolnám.
2018. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az mi?
2018. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miről van szó?
2018. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Kevesebb kábszit fogyasszatok.
2018. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:)
2018. febr. 24. 09:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Wicca egy időben nagyon ment de sokan kiábrándultak belőle. Miért? Jó lenne tudni, mert mi most alakulunk és figyelünk egymásra!
2018. febr. 25. 18:39
 8/11 jnnummmuzfz válasza:
szia. én csak mostanában kezdtem érdeklődni a wicca iránt, de ahogy kiveszem, nem biztos hogy jó ötlet minden előzmény nélkül saját covent alakítani. Előbb talán kéne keresi egy létezőt, és ott informálódni. tudom, hogy ritka, meg nagyon keresni kell, de azért vannak. És ha már így alakulófélben vagytok, akkor megkérdezhetem, hogy milyen forrásból tanultatok? Ezt nem rosszból, csak mint már mondtam, én is mostanában kezdtem érdeklődni, és tanulnék :)
2018. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kétezres évek elején alakult a KWHE ami nagyon jó kezdeményezés volt, ott voltam majdnem az elejétől. Nagyon kár hogy az alapítók részben kimentek külföldre, biztos tudásuk volt. de én abból ábrándultam ki, hogy egyesek nem tartották magukat az önmaguk által felállított szabályokhoz. És aprópénzre váltottak sok mindent. Nagyon sajnálom hogy a Kwhe már alig aktív mert tele volt a fórum és a köröttük lévő társaság is értékes értelmes emberekkel. Ha kérdésed van írjál.
2018. ápr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Keresd az fb-n Luczi Feri-t! Ő Fekete boszorkány mester!
2018. ápr. 19. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!