Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mióta meditálok minden este...

Mióta meditálok minden este rosszat álmodok és felkellek reggel 4-kor, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mikor meditálok olyan érzés mintha figyelnének.olyan nyugdtalanito de utána mindig nyugodt vagyok.egy cirmos cicáról álmodok.(kicsi)Mikor álmaimban hozzám ér égett.a lábamon lett egy heg is.ez mit jelent?
2017. júl. 1. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

Ez sokat jelenthet, de akárhogy is, fontos.

Figyelnek is, amit érzel, mert tudatod meg van emelve meditációd miatt.


Írj rám s adok embert, ki tud segíteni megoldani e feladatod.

2017. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Igyáleg medi után egy sört. Garantáltan alszol 6 ig.
2017. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

A megváltozott tudatállapot miatt van.

Tulajdonképpen ilyenkor kinyílik az érzékelés a tudatban(hatodik érzék), és megtapasztalsz dolgokat, amit normális esetben, tudatállapotban sose.

De, lehet ez alaptalan félelem is az ego félelme, hogy eddig ilyet nem csináltál, szokatlan neki, és ilyen apró jelekkel hívja fel a tudatos éned figyelmét, hogy neki a régi nyugalmas élet kell.

neked kell tudni, mit akarsz elérni, ha meditálsz, mi célból csinálod.

2017. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Kapcsolatba léptél pár démonnal. Nem véletlenül tiltja Isten az ilyen praktikákat.
2017. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azért meditálok hogy nyugodtabb legyek de megpróbálom a tudatos álmodást hát ha kiderül valami

Tényleg lehetséges hogy egy démon miatt van ez?

2017. júl. 1. 23:54
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Ez ezer okból lehet. Ezt te tudod csak kideríteni. Hiába irogtják itt az okosabbnál okosabb ès vallásosnál vallásosabb válaszokat, senki sem tudhatja rajtad kívül. Mindenki csak találgat.
2017. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én se értek hozzá én csak démon ídézéshez értek egyik ísmerősöm mondta hogy nyugodt lett tőle és ellazul.gondoltam ez segítene a fáradtságomon.és eddig ez volt az első rossz álmom egész életemben sose féltem semmitől ezért nem volt mitől rémálomomnak lenni igy már meg lehet állapítani?(de gondolom egy rémálomnak nem kéne heget hagyni)
2017. júl. 2. 01:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2017. júl. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
A TM- er, a transzcendentális meditációt javaslom. Nézz utána a neten.Fantasztikus!
2017. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Meditációba milyen szintre jutsz el?
2017. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!