Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene volt ez? (kérdésed. )

Mi a fene volt ez? (kérdésed. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek , ne nézzetek teljesen lököttnek.

Én elég szkeptikus vagyok, nem hiszek semmiféle természetfeletti dologban, de 2 napja nagyon fura dolog történt velem.


Éjfél után feküdtem le, és már épp elaludtam volna, amikor hallottam hogy megnyikordult az ajtó. nincs sem huzat a szobában, sem állat, egyedül élek a lakásban, tehát más nem lehetett az, és nem is a szomszédból jött. Tisztán hallottam hogy az én ajtóm volt.

Ezt még el is felejtettem volna, mert lehet rá racionális magyarázat, DE

ezután újra próbáltam elaludni, még nem voltam félálomban sem, amikor éreztem hogy valaki belefúj a fülembe. nem suttogás volt, fújás.

nem tudom hova tenni ezt az egészet. Volt már így valaki?

A lakásban első tulajdonos vagyok, nem lakott itt más.

Segítsetek mert nem tudom hogy mi lehetett ez az egész.

Édesapám 1,5 éve hunyt el, ő lakott itt velem egy darabig.

Tudom, furcsa vagy őrültség és magam sem hittem benne, de lehetséges hogy ő volt?

Mert ha igen akkor nem félek, hiszen ő szeretett.


Komolytalan válaszadók kíméljenek.


Így is elég hülyének érzem magam.

Várom a tapasztalatokat, vagy találgatásokat vagy valami.

Köszönöm.

23/L


2010. máj. 15. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem apukád szelleme lehetett.Gondolom,tudatni akarta,hogy ott van veled :) és te épp képes voltál őt érzékelni.

Nekem még nem fújt szellem a füllembe,de sok más egyéb furcsaságot tapasztaltam.Mondjuk,én sosem voltam szkeptikus,de én emiatt nem érzem már dilisnek magam.Van ilyen képességem,elfogadom...

2010. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MyItBe válasza:
100%
Ez tényleg nagyon érdekes. Velem még ilyen nem fordult elő. Én szoktam este képzelődni persze nem magamtól. És akkor a sötét szobában úgy hiszem, hogy tényleg van ott valaki és félek. De utána rájövök, hogy csak képzelődtem. Lehet azért érezted amit leírtál, mert nagyon hiányzik édesapád. Egyébként a saját apádat élve látni: egészségre vall. Az apádat halva látni: bűn és szégyen. A halott apádat elevenen látni: újdonságot hallassz. Ezeket jelentheti ha apádról van szó. Szerintem mindenkivel előfordulhat ilyesmi. Szerintem nem hülyeség. Remélem megnyugtattalak.
2010. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
én nem hiszek benne, és mindennek meg van a logikus magyarázata, az ajtód egy "lejtőbe volt" és akkor leesett kicsit. A fülbe fújás nem tudom milyen erős volt, de az már lehet az előző beképzelése.
2010. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az volt aminek hiszed. Én mikor egy földönkívülit láttam az ágyam mellett éjjel a holdfénynél, akkor ugyan majdnem beszartam, de reggel átgondolva meggyőződtem, hogy egy egyszerű alvási paralízis alatt átélt képzelgés volt. Statisztikák szerint az emberek többsége az élete során tapasztal logikával nem magyarázható tökéletesen élethű jelenségeket az ágyából alvás előtt/közben/után mint Te is, és én is. Lehet szellem volt, bizonyítani semmit sem tudunk, hit kérdése az egész. Az én hitem pedig az, hogy nem csak alvás és nem alvás létezik, hanem léteznek ilyen átmeneti állapotok is, amikor már a képzelet alkotta dolgokat a tudat valóságosnak érzékeli, de még nem alszik az ember és nem tudja mi a valóség mi az amit az agya vetít neki...
2010. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek hogy válaszolt. Végülis úgysem fogom már megtudni, lehet, hogy tényleg csak beképzeltem, talán tényleg valós volt...


Mindenesetre remélem többet nem fordul elő:D

2010. máj. 15. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!