Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene lehet ez? Többi lent!

Mi a fene lehet ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Este, ha lefekszem, olyan hangokat hallok, mintha valaki lélegezne a szobában. Elég hangosan, és nem én vagyok az. Egyedül vagyok a lakásban, tehát más sem lehet az. Csak este hallom, mikor lefekszem, nem minden este, de egyre gyakrabban. Már nagyon idegesítő.

Szerintetek mi ad ki ilyen hangot? Nem csak ezoterikus magyarázat érdekel, bármilyen ötletet szívesen olvasok.


2011. márc. 3. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tippjeim:Lehet akár fülzúgás is,annak rengeteg fajtája van.Lehet valamilyen lakáson kívüli vagy belüli zaj, amit nappal az egyéb zajok elnyomnak,ezért hallod csak este, a csendben,lehet a fűtőtest hangja például vagy a vízcsövekből is hallatszódhat.Lehet,hogy van kint egy faág,amit a szél súrol a falhoz vagy ablakhoz.És még sorolhatnám.Próbáld meg kifigyelni,honnan jön a zaj.
2011. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként én is arra gondoltam, hogy valahonnan kintről. De amikor figyelem, honnan jön a zaj, olyan, mintha a szomszédos ágyból jönne (nem alszik ott senki, régen a tesóm ágya volt). :S Furcsa.
2011. márc. 3. 13:15
 3/18 anonim ***** válasza:
ez elég ijesztő :S
2011. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én nem félek, csak baromi idegesítő, hogy aludnék, és azon kattogok, hogy mi ez. :S
2011. márc. 3. 13:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Esetleg átnézhetnéd az ágyat mert lehet valami rovar vagy talán egér is akár.
2011. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

lehet h szellem van a házadban ha igen akkor amikor hallod akkor hangosan kérd meg rá h költözzön el töled v hagyja abba.

1 ismerősömnek mikor meghalt rokonja attol a naptól minden este olyan hangok voltak a szobájában mintha verték volna aa falat pedig ö is 1edül él. elordította magát h elég mert aludni akarna és onnantól nem voltak zajok

2011. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vérnyomás probléma is okozhatja. Ha esetleg szedsz nyugtatót, annak is lehet ilyen mellékhatása.
2011. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ugyan így jártam én is. Olyan volt mint ha valami asztmás emberke venné a levegőt, hol halkabban, hol erősebben. Mivel padlásszobás házunk van, és található benne egy úgynevezett holttér. Kiderült h. baglyok költöztek be amik ilyen hülye hangot adnak ki :)
2011. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
velem is többször volt ilyen, aztán kiderült hogy a gép ventillátora okozta. elég régi, és fújtató hangokat ad :) csak akkor hallom meg ha nagyon figyelek, de ha egyszer rákapcsolódtam az istennek se tudok leszállni róla :D
2011. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát, remélem itt is kiderül, mi a hang forrása, mert én ezt már sokáig nem bírom. :D De egyelőre még semmi... :S
2011. márc. 3. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!