Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene lehet ez? Többi lent!

Mi a fene lehet ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Este, ha lefekszem, olyan hangokat hallok, mintha valaki lélegezne a szobában. Elég hangosan, és nem én vagyok az. Egyedül vagyok a lakásban, tehát más sem lehet az. Csak este hallom, mikor lefekszem, nem minden este, de egyre gyakrabban. Már nagyon idegesítő.

Szerintetek mi ad ki ilyen hangot? Nem csak ezoterikus magyarázat érdekel, bármilyen ötletet szívesen olvasok.


2011. márc. 3. 11:31
1 2
 11/18 anonim válasza:

szia!használj füstölőt a szobádban,3db fehér virágot is vihetsz be (égess gyertyát azt a kis fehéret)

és este pedig ha hallod a hangokat akkor kérd meg hogy menjen el ha nem fog elmenni akkor ártó szellem

(mikor lefekszel aludni mondd azt h. Távozz Sátán Jézus Krisztus velem van ezt 3szor)

lefekvés előtt gondolj egy aranyszínű burokra akkor védelemben lesz:)


velem is ez történt pár 7ig nem tudtam a szobámban aludni a szellem miatt öcsém látta is mivel bejött az ő szobájába is ahol aludtunk anyum is hallotta esténként a lépteket..elsőnek azt hittem hülye vaagyok de nem elmentünk 1 tisztánlátohoz és ő elmondta h. néz ki a szellem (és u.a. mondta mint amit öcsém látott) én és öcsém indigók vagyunk 1-2 ilyen dolgot már áttéltünk

hitetlenek kíméljenek!

2011. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
könyörgöm, próbálj ki bátran bármit és ellenőrizz bármit, amire van reális esély... 100 féle dolog okozhatja ezt a furcsa hangot, ami téged frusztrál, de egy biztos: nem unatkozó démonok azok. -.-
2011. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ó, jajj. Kezdek félni, pedig nem szoktam. Még mindig nem tudom, mi ez, pedig már az egész lakást átkutattam, kint körülnéztem, minden. És tegnap is hallottam. :S
2011. márc. 6. 16:21
 14/18 anonim ***** válasza:
ja, nem lehet hogy a házadon kívülről jön? nekem például hetekig olyan volt, mintha közvetlenül a szobám falán túlról jönne bizonyos időközönként rémisztő hang, aztán rájöttem, hogy csak a fél kilométerre levő vasúti síneken száguldozó vonatok hangja hallatszott a párás hideg időben. :)
2011. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
írd le lécci ha kiderült, miaz :D
2011. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jó, ha már tudom, megírom. De egyelőre még nem, viszont már minden éjjel hallani. Már arra is gondoltam, lehet valamelyik szomszéd hangosan horkol. :D Vagy nem tudom. Itt már mindent átnéztem, tuti nincs semmi olyan, amiből jöhetne.
2011. márc. 16. 14:00
 17/18 anonim válasza:
lehet például egy pöle :D
2012. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Na, megoldódott?

Ha, nem akkor tegyél ki este egy kamerát és reggel nézd meg a felvételt.

2016. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!