Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jó lenne, ha egyetértenénk...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Jó lenne, ha egyetértenénk egymással? Ha nem lenne vita sosem?

Figyelt kérdés
Akkor csak mosolyognánk idétlenül? Vagy talán az is fölösleges lenne, mert tudnám, hogy tudja, hogy szeretjük egymást....
2010. máj. 13. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de mi ugyan nem értünk egyet egyfolytában mindenben, még sincs vita közöttünk. És habár nincs vita és jól érezzük magunkat, mégsem vigyorgunk idétlenűl megállás nélkül.

Viszont nagyon jó.

2010. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
:)A viták igazán jók,ha két egymást szerető,értelmes ember között zajlanak.
2010. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néha kellenek viták is szerintem, ez hozzá tartozik egy kapcsolathoz. Így legalább felszínre kerülnek a konfliktusok, meg lehet őket beszélni. Persze tényleg csak akkor jó, ha két értelmes ember vitázik, nem ilyen Mónika show szintű emberek.
2010. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
úgy szoktunk vitatkozni,hogy nem bántjuk meg egymást,és a vége úgy is mosolyba torkollik..ilyen néha kell
2010. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó ha nem vitáznánk sohasem, unalmas lenne :)
2010. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Részben azt nehezményezem, hogy egyesek annyira erőltetik a saját véleményüket, hogy már nem is gondolkodnak a másikén.

+ lehet olyan is, amikor mindenkinek igaza van, mégsem ugyanazt mondják.

Szerintem itt a GYK-n is lazábban kellene kezelni a vitákat, és nem kell azért kell lepontozni a másikat, mert nem értünk egyet, hanem ha haszontalansággal fáraszt.

2010. máj. 14. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!