Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet, az orvosok sem tudják?

Mi lehet, az orvosok sem tudják?

Figyelt kérdés

Jelenleg 18 éves vagyok és már kis korom óta van egy kis bajom,van mikor remegek,ujabban le tudom vezetni a lábamba,kezembe és akkor csak az remeg meg.Már elég zavaró és van mikor hülyének néznek,aki észreveszi. Szüleimmel pedig elmentünk orvoshoz,kivizsgáltak,agyamat is egnézték,de nem találtak semmit.Újabben meditációval próbálom csökkenteni,és van mikor használ is,de minden nap kell csinálnom...:(

Szomorú vagyok,mert valószínű életem végéig ezt kell csinálnom:(

Arra is gondoltam,nem lehet hogy előző életemből hoztam magammal?

Légyszi tanácsokat!köszi


2010. máj. 12. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Megírom én neked, valószínű mi ez. Nálam is van (mondjuk én nem mentem dokihoz vele) de jellemzően ha valami miatt ideges vagyok, vagy izgalmas téma jön szóba. Ilyenkor az idegrendszer szerintem 150%ra kapcsol, egyfajta " erős (negatív) izgalmi állapotba" kerül az ember, szinte vacogok már néha. Te tudod, mire gondolok.... ;)

2010. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Még csak 18 éves vagy,de azt írod,kis korod óta van...Tehát,ha ez idegi alapon van,akkor annak az lehet elvileg az oka,hogy kiskorodban ért valami nagyobb lelki megrázkódtatás,vagy folyamatos stresszhatás ami ezt kiválthatta.Mivel meditáció enyhíti,ez is arra utal,hogy valami lelki,idegi dolog váltja ki.

Származhat előző életből.Ha találsz valakit,aki megbízható és foglalkozik hipnózissal,visszatud utaztatni a múltba,akkor esetleg megszüntetheti a problémád.És a kineziológus is segíthet.

2010. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért van, mert félsz tőle. Valamikor kiválthatta egy helyzet, és automatikussá vált.

Fogadok, ha egyedül vagy, vagy olyanok között, akikben megbízol, nem csinálod..(?)


Próbálj másra gondolni (könnyű mondani) vagy találj ki helyette mást, amire koncentrálsz.


Azért lehet, mert nagyon törődsz vele, mit gondolnak mások. Észreveszik és sajnálkoznak. mondjuk.

Rossz beidegződés.

A meditáció tényleg segít.

Az is segíthet, ha határidőt szabsz.

Akárhány idős korodban elmúlik. és pont. Mondhatod ezt esetleg holnaputánra.

Arra vigyázz, hogy semmilyen szerhez ne nyúlj ennek érdekében.

Elmúlik és kész. ezt trenírozd.

2010. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Több technika van ilyen dolgokra, ha gondolod priviben szívesen segítek.
2010. máj. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!