Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet, az orvosok sem tudják?

Mi lehet, az orvosok sem tudják?

Figyelt kérdés

Jelenleg 18 éves vagyok és már kis korom óta van egy kis bajom,van mikor remegek,ujabban le tudom vezetni a lábamba,kezembe és akkor csak az remeg meg.Már elég zavaró és van mikor hülyének néznek,aki észreveszi. Szüleimmel pedig elmentünk orvoshoz,kivizsgáltak,agyamat is egnézték,de nem találtak semmit.Újabben meditációval próbálom csökkenteni,és van mikor használ is,de minden nap kell csinálnom...:(

Szomorú vagyok,mert valószínű életem végéig ezt kell csinálnom:(

Arra is gondoltam,nem lehet hogy előző életemből hoztam magammal?

Légyszi tanácsokat!köszi


2010. máj. 12. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked ugynevezett tik-ked van, ami a vegetatív idegrendszer egyik betegsége Akaratod ellenére remegsz, mások akaratuk ellenére grimaszolnak, vagy megrántják a fejüket. Én azért még elmennék egy neurológushoz, és elmondanám neki a problémákat.
2010. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem gondolod előző,hogy ha tikkelne,azt megfejtették volna ezalatt a röpke 18 év alatt?Vagy miféle orvos vagy te,hogy anonímitásban,és vizsgálat nélkül látod a bajt?szellemgyógyász vagy,vagy mifene?
2010. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó!Nem hinném,hogy jogos amit írtál,nagyon sok rossz orvos van,sajnos tudom,egészségügyis vagyok.Sokuk csak azokat az általános betegségeket ismeri fel,amivel a "hétköznapokban"a gyakorlatban találkozik.Úgyhogy a kérdező helyében én is felkeresnék egy neurológust,ha kell,többet is,és nem árt,ha ilyen esetben magánrendelésre megy az illető ha valami eredményt akar...:S
2010. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem,hogy, mi az oka hogy a meditáció segít?

1-2 napig nincs is ,sőt volt hogy egy hétig eltünt,mikor minen nap csináltam.Nem értem.

2010. máj. 12. 21:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A tikket kiválthatja stressz, meditáció közben ezt feloldod, valószínűleg ezért nincs utána. Lehetséges, hogy előző életedből hoztad de nem biztos. Elmehetsz pl. kineziológushoz is, ott megkereshetitek a lelki okát a dolognak és hátha sikerül megszüntetni!
2010. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idegrendszeri alapon van. De ez csak az én tippem. Én pl ha ideges vok fulladok... :(
2010. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok és nem vagyok orvos, de nagyon sok orvos szakemberrel készítettem már életemben promóciós filmeket, azért valami csak ragadt rám. Tehát nem vagyok idióta senki. Én nem diagnosztizáltam, csak rámutattam egy lehetséges dologra, ami nem elképzelhetetlen. Nagy okos!
2010. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megpróbálok utánnajárni...

És nagyon köszi a válszokat!

2010. máj. 12. 21:46
 9/14 A kérdező kommentje:
Amugy nekem is akkor jelentkezik amikor ideges vagyok,de már néha az idegesít hogy észre ne vegyék...:(
2010. máj. 12. 21:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg egy pszichológust is!

Lehet valami pszichoszomatikus dolog!

2010. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!