Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért minden második kérdés...

Miért minden második kérdés hasonlít erre: "Mi jellemző erre a csillagjegyre? "

Figyelt kérdés
Nagyon sokan megkérdik, pedig a válasz egyszerű, csak be kellene írni a google-ba, nagyon sok magyar oldal foglalkozik részletesebben és pontosabban ezotériával, mégis miért pont minket untatnak vele?
2010. máj. 10. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert az emberek lusták keresgélni.

Mert az emberek élvezik ha másoknak feledatot adhatnak.

Mert az emberek szeretnek "kacsolatoka" létesíteni.

Mert az emberek imádnak kérdezgetni.

Mert az emberek unatkoznak.

Mert az embereknek nincs jobb doluk.

2010. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tökéletes válasz!
2010. máj. 10. 19:44
 3/9 anonim válasza:
Mert az embereknek az a mániájuk hogy a csillagjegyek megjósolják a jövöt meg,hogy mi lesz velük meg stb...Azt hiszik ezek irányítják az életüket és most bele vannak bolondulva.És igen lusták megnézni..:)
2010. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert az emberek nem ismerik ezt az oldalt: www.google.hu
2010. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem az álomfejtéses kérdések idegesítenek :D
2010. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem úgy álltaláb idegesít az összes ezotériás kérdés.

Mondjuk legalább nem kötelező rá válaszolni :)


Az első :)

2010. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
engem jobban irritál a szellemidézés. Ha fél tőle a honpolgár, akkor minek szórakozik vele egyáltalán?
2010. máj. 10. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a horoszkópos engem is idegesít. Részletesen megkérdezni, miközben ide leírja annyi erővel a keresőbe is beirhatja. Én is azt csinálom ha keresek valamit, nem a gyakori kérdésekre megyek fel.
2010. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóval kijelenthetjük, hogy egyetlen ember se normális aki ilyen vackokkal foglakozik.


Jó, jó persze brahiból én is elovasom a horoszkópomat, de hát azért komolyan nem veszem. Föleg azért mert az egyikben azt mondják,hogy ez a hónap inkább a tanulásnak kedvez mind sem az emberi kapcsolatoknak, a másikban meg azt írják, hogy össze veszek valamelyik tanáromal és ez az egész iskolai teljesítményemre rossz hatással lesz viszont sok segítőkész barát fog támogatni és végre a családom is mellé áll. Na kkor mist mi van?!


De én az ilyeneket bírom a legjobban:

Amennyiben a fekete meve azt jelenti, hogy elveszítem egy családtakomat és én közben tudom irányítani az álmomat az azt jelenti, hogy én valójában az Ő halálát szeretném? És mit jelent a tyúksz@rról felröppenő tigris? Azt nem tudtam írányitani.

Na tessék válaszoljatok rá! És van aki válaszol rá. Eképesztő. :)


az első

2010. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!