Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a vámpírokban? A 21....

Hisztek a vámpírokban? A 21. században is vannak?

Figyelt kérdés
Honnan lehet őket meg/felismerni?
2010. máj. 10. 10:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
mee-shee...persze. Hány évesnek gondolsz, 8nak? Feltettem egy kérdést, miért gúnyolódsz rajta?
2010. máj. 10. 11:10
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Bakker létrejött ez az ezotéria kateg, most minden 3. kérdés az lesz hogy létezik-e ez, slétezik-e az, vannak-e farkasemberek, sárkányok, küklopszok ésatöbbi?? Istenem... Nem kell mindent elhinni, amit a tvben láttok. Energiavámíprnak is azt mondjuk, aki halál lefárasztja az embert, amúgy meg igen, létezik vámpír, vámpírdenevérnek hívják.
2010. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

ha egyből támadásnak veszed a mit írtam az a te bajod!A MeeShee igenis jó film még 24 évesen is megnéztem!Lehet neki valóságalapja!Nem gúnyolódok,mert nem azt írtam,hogy de hülye vagy,hogy egyáltalán feltételezed,hogy vannak vámpírok!!!!De tudod mit,nem is írok többet,mert bunkó vagy,amikor én tök normálisan közöltem a véleményemet arról,hogy nem látok bizonyítékot,hogy ma még léteznének!Te talán látsz???

Gondolkozz inkább kit nevezel gúnyolódónak,azt,aki látja a lehetőséget,hogy voltak vámpírok,vagy azt,aki téged hülyének néz ezért!Köszönöm szépen!

2010. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17%

"azok már nincsenek szerintem"


Soha nem voltak csak ismerethiányos emberek voltak, vannak!2010 van könyörgöm!Majd ezer éve egy értelmes ember azt mondta boszorkányok pedig nincsenek!Már akkor tudták, sok ember meg ma se tud semmit!

2010. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

na hát azt ugyan honnan tudhatod,hogy nem is voltak..nem élünk abban az időben,hogy megbizonyosodjunk a nemlétükről..Én csupán lehetőséget adok,mert mi van,ha tényleg voltak,nem akarok hülyeséget beszélni..

Hogy ma nincs,az tuti..

2010. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincsenek. Ez azért olyan biztos mert még senki sem látott. Pl a Drakula, A sivatag vámpírjai meg mondjuk abban az Alkonyatban is másnak írják le őket. Az emberek képzeletének szülötjei.
2010. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
66%
Léteznek, de nem olyanok mint a legendákban. Olyan emberek akik úgy érzik, vér nélkül elgyengülnek, és egy idő után megőrülnek hogy had ihassanak vért. A Discovery-n volt erről egyszer egy műsor, ott mutattak be ilyen embereket. A szerelem is abból ált hogy a csajvámpír lefeküdt az ágyra, a fiúvámpír meg megvágta és megitta a vérét. Szóval ezek nem igazi vámpírok, inkább csak hülye emberek...
2010. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Tegyük fel, hogy léteznek vámpírok. De akkor a Farkasember és Szőrmókse.gg is létezik.
2010. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Vámpír....?

Te is now moon-t nézel?

Am. én sokmindenben hiszek(szellemek,angyalok),de a vámpírokban rohadtul nem...És még nem is észleltek,ez csak kitaláció!

2010. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Túl sokan támadnak a kérdésed miatt, ne törődj velük. Igen, léteznek, mindig is léteztek, de ne azt képzeld hogy álmodban megharapnak, kiszívják a fogukkal a véred és te is átváltozol... Nem. Manapság elhagyatott utakon járó-kelő éjszakai embereket rabolnak, leginkább Amerika és Anglia területén, hogy injekciós tűvel kiszívják az emberek vérét, amit meg is isznak. Általában nyugtatják őket, hogy nem lesz semmi baj, nem bántani akarnak. De persze ez is változhat....
2010. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!