Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg lehet e úgy íjedni hogy...

Meg lehet e úgy íjedni hogy szívrohamot kapjon valaki?

Figyelt kérdés
Mondjuk felkelsz olyan éjfél után 2:00kor teljesen sötét wc aztán fürdőszobába mennél megmosod a kezed leoltod a villanyt közben meg hátra néznél és ott lenne egy nagyon merev, nagyon íjesztő fej előtted
2010. máj. 6. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyszer volt olyan a faluban hogy egy karbantartó a temetőben maradt valamit ügyködött és nagyon sötét volt, a fának az ága pedig hozzáért hátulról ő meg belehalt úgy megijedt mondjuk már öreg volt kb 68éves lehetett
2010. máj. 6. 21:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek eleve gyenge vagy beteg a szíve,persze,hogy belehalhat.Hallottam egy fiatalemberről,aki ugyan egészséges volt,de tréfából úgy rá ijesztettek,hogy egy hétig feküdt ,remegett meg minden baja volt.Orvost kellett hívni hozzá,mert belebetegedett az ijedtségbe.
2010. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha gyenge a szíve az ipsének, akkor simán.

De egy egészséges embernél nem hinném. De hisztérikus rohamot kivállthat, ezalatt nem azt a tipikus csajos hisztit értem, hanem vakság, süketség, de legyakrabban némaság, vmi sokktól, szóval beparálsz és vmid bekrepál idegi alapon.

Pl mint az epilepszia, csak ez nem az egész testedre hat ki, hanem mondjuk csak a látásodat bénítja meg egy időre.

2010. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sőt, akkor is megállhat a szív, ha Vazul néni mellett elmegy egy Lada. ("Hát megáll a szívem, te rohadt görény!")
2010. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ritkán, de előfordulhat.
2010. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a volt irodalomtanárom olyan sztorit mesélt, hogy egy fiút nagyon gyávának tartottak, de be akarta bizonyítani, hogy nem az. Azt mondták neki, hogy éjfélkor menjen ki a temetőbe fogjon meg egy keresztet és vigye ki a falu közepére, majd vigye vissza. Ezt meg is csinálta, de mikor visszavitte (hosszú ballon kabát volt akkor a divat) a kereszttel odaszúrta a kabátját is a földhöz. Megijedt, mert azt hitte, mikor el akart indulni, hogy egy szellem húzza visszafelé. Ő is meghalt. Az irodalomtanárom pedig nem kamuzik. Én elhittem neki. Szegény srác...
2010. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!