Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy álmomban...

Miért van az, hogy álmomban ha kergetnek, és tudom, hogy itt már nincs hová menekülnöm, akkor inkább megállok, hadd kapjon el az üldözőm?

Figyelt kérdés
TegnaP pl. azt álmodtam, hogy szép, napos idő volt, igy gondoltam, hogy elmegyek sétálni de csak az utca tetejére egy kicsit.amikor felértem, az utcánkból feljött oda mellém egy feketeruhás, szürkebőrű csávó.először nem szólt semmit, utána egyszer csak megszólalt, hogy lehúz engem az alvilágba.megijedtem, és elkezdtem futni a főutcán végig, de ő eléggé gyors volt.át akartam mászni az egyik kerítésen de gyorsan a hátam mögé tűnt, így már tudtam, nincs hová menekülnöm, ezért inkább leugrottam elé, lehúzott az alvilágba, és felébrettem.
2010. okt. 13. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Őzike effektus.
2010. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az álmod szerintem azt jelenti, hogy te olyan dolgok elől futsz, ami elől értelmetlen. Az álmod rá akar vezetni arra, hogy fordulj meg és állj ki magadért.

Ne próbálj menekülni, előbb vagy utóbb szembe kéne nézned az üldöződdel. Ha már nincs hova menekülni, akkor ne várd meg, amíg az ellenfeled lép.

2010. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Először is azt a kérdést kell feltenned magadnak hogy mi elől menekülsz a valódi életben?Mert jobb lesz szembenézned vele.Van valami takargatni valód saját magad előtt?Azt tudnod kell hogy nem csak az üldözött,de az üldöző is te vagy.
2010. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!