Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami mód erre?

Van valami mód erre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez most egy eléggé debil kérdés lesz, és leszögezném, hogy NEM kamu, meg egyébként sem hiszem őszintén szólva az ilyesmikben, de most érdekelne a dolog!

Tehát eltűnt 2 db macskám kb. egy hete, és hallottam valami pletykát a környéken, hogy két macskát megmérgeztek, de pontosabbat nem tudott mondani az illető, és valaki más valami járványról beszélt, amiben sok macska elpusztult, egyébként van is az egyik cicának baja, az állatorvosi kezelése folyamatban van, vissza kellene vinni, de nem tudom hol van.

Akárhogy keresem nem találom meg őket!!

Van valami mód arra, hogy esetleg ilyen úgymond spirituális módon megtudjam, hogy hol lehetnek, ill. ami még fontosabb lenne, hogy megtudjam, h élnek-e még!!!Az már megnyugtatna valamennyire! Tehát ez a kérdés, nem kell nevetni :) Ha valaki tud valami módot, vagy tudna segíteni ebben, azt megköszönném! :)

Ha kell, akkor kérésre tudok küldeni képet, vagy ilyesmit.

Köszönöm!


2010. máj. 5. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Linkelj képet és úgy könnyebb Mindenkinek ha látja az áldozatokat!
2010. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ok, linkelek, de ne nevezzük már áldozatoknak őket, remélem, hogy még élnek!!
2010. máj. 5. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó NE nevezzük így őket,de azt tudnod kell,hogy nem sok esélyük van a túlélésre.Milyen neműek???
2010. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2010. máj. 5. 19:54
 5/13 A kérdező kommentje:

első: fiú


Második: lány


harmadik: fiú


a képek kb. egy éve készültek...amúgy meg volt már hogy eltűntek egy-egy hétre, ilyen van a macskáknál, csak most a hallott dolgok miatt aggódom jobban.

2010. máj. 5. 19:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor most három vagy 2 tűnt el???Most kicsit össze zavartál.Amúgy ha már tüntek el akkor ne aggódj és egyébként is párzási időszak van.Ha 2 tűnt el melyek?
2010. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jah, bocs 3 tehát három db, és még egyik sincs ivartalanítva, tehát lehet a párzás miatt, de a középső (lány) nemrég volt terhes, a kölykein nem tudom, hogy hova szülte, de egyszer hazajött, és akkor láthatóan nem volt már az, de ő az aki beteg, és vissza kéne vinni az orvoshoz.
2010. máj. 5. 20:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj szerintem a párzás az oka.Az enyémek is eltűntek.

Ne alapozz egyszerű mende-mondákra a környéketeken.

Nálunk a cicákat a tápos doboz zörgetéssel szoktuk elő csalogatni. Próbáld Te is ha van valami hasonló "fortélyod".

Ne idegeskedj az lehetetlen,hogy egyszerre mind a három cicád eltűnjön vagy elpusztuljon!

Esetleg nincs a macskáidra olyan személy aki irigy,nagyravágyó? ???

2010. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nincs, legalább is nem tudok róla, de a környéken sajnos sok a kóbor állat, és köztudottan van, aki mérgezi a macskákat....mondjuk úgy tudom, h a macskák sokkal nehezebben szik meg a mérgezett "csalit", mint pl. a kutyák....és mivel, ahogy mondtam, sok a kóbormacska itt nagy esély van arra, h a pletykában szereplő megmérgezett macskák nem pont az enyémek....csak hát mégis....Gondoltam, h hátha vki tud ilyet, h kép alapján megállapítani, h úgymond "lát-e még életet", hallottam már ilyesmiről (remélem, most nem írtam nagy hülyeséget :D )

Minden esetre Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2010. máj. 5. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaz én nem vagyok "látó" sem "médium",de azért szívből kívánom,hogy ezek a szép cicák legyenek meg!
2010. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!