Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Normális ez ikerlángok közt?

Normális ez ikerlángok közt?

Figyelt kérdés

Első nap, mielőtt találkoztunk, mikor képen mutatták meg nekem, hogy kire is várunk, már éreztem valamit, sokmindent, de főleg izgatottságot, a valódi sokk azonban az volt, mikor megláttam őt. Az egy dolog, hogy egyszerűen gyönyörű volt, és a nevemet sem tudom hogy sikerült kinyögnöm, de ennek ellenére olyan megnyugtató érzés volt... mint haza érkezni. Idegen, mégis mintha mindig is ismertem volna. Szimpatikus volt, kedveltem az első pillanattól. Az a fajta, aki nehezen nyílik meg, mégis elég hamar nyitott felém. A bizalom is megvolt oda-vissza. Aztán egyre gyorsult a tempó. Hajnalra eljutottunk odáig, hogy megtörtént, ami férfi és nő közt egy ilyen intenzív érzés hatására várható... Aztán eltelt egy hét ugyanazokkal az érzésekkel, ugyanazzal az őrült tempóval, beszélgetve, várva az új találkozást.

Aztán történt valami. Minden kapcsolatot elvágott köztünk. Kizárt engem, elzárkózott tőlem. A közös barátainkkal éket vert közénk, tönkretette a barátságunkat, hogy tőlük se halljon rólam.

Igaz ami igaz, nekem is kicsit gyors és intenzív volt az egész, de hogy így elfusson... Gyanítom ő még nem volt rám kész... de van ilyen? Úgy értem, hogy az egyik fél készen álljon, de a másik még nem? Lelkileg.


2016. nov. 19. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első nyersen fogalmazott, ez tény, de érzem mögüle a segítő szándékot. Sokszor többet jelent, ha őszintén az arcodba mondják az igazságot, mint hogyha áltatnak és hitegetnek, "persze, ha úgy érzed, ő az ikerlángod, akkor biztos úgy is van, ne félj, ez a folyamat része, és egy idő után visszatalál hozzád". Biztos ilyesmit szerettél volna hallani, ugye? De ez nem más, mint ezo-bullshit, valószínűleg tényleg te láttál bele többet az egyéjszakás kalandba és az utána tartó egy hetes ismeretségetekbe... "egyszerűen gyönyörű volt", írod... belezúgtál... megesik...

Tedd túl magad rajta, mert ha beleéled magad, a saját életedet keseríted meg.

Ahogyan eltűnt, "ghosting"-nak hívják, akkor szívódnak fel így az emberek, ha nem érzik olyan mélynek a kapcsolatot, hogy szükségesnek érezzék azt legalább pár szóval lezárni, tehát terhükre van a másik fél, annyira, hogy még ennyit is sajnálnak rá pazarolni az idejükből.

Csináltam már, nem szép dolog, és csinálták velem is, nem esett jól. De a világ ettől még nem omlik össze. A tiéd sem.

2016. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy igazatok van (egyrészt (nagyrészt) biztosan). A realitás talaján már átrágtam a dolgot. Kaland volt, aztán úgy nézett ki ebből több is lehetne, de visszatáncolt, meggondolta magát. Bevallom, párja van, volt köztük egy mélypont, velem ekkor találkozott. Megingott, félrelépett velem, aztán mivel szimpi voltam neki, úgy gondolta ismerjük meg egymást, ad nekem esélyt, de kibékülhettek, őt választotta, a biztosat a bizonytalan helyett. Én megértem. A "ghosting"-gal igazad van, utolsó nap mikor írt még korrekt volt, megmondta mi volt, lebukott (a lány látta írt nekem, azt nem, hogy miket), azt mondta majd másnap ír, de nem tette. Elvileg földhöz vágta a telefonját, azért nem tudott írni, de mire kb. egy hét múlva szerzett másikat, továbbra sem jelentkezett, nyilván ebben az egy hétben történt valami... Nyilván kibékülhettek vagy ilyesmi. Meggyőzte magát ez kaland volt, nem is érdekeltem, pedig tudom, hogy igen, de nem tehetek semmit. Másik fészről írtam neki, letiltott, a barátai se tudták rávenni csak annyit mondjon akkor most mi van (akik révén megismertem őt). Azt mondták belém zúgott... mikor még beszéltünk. Azon a héten azt mondták totál bolond, ki van akadva. Hezitált nyilván, de már biztos, hogy mi is történhetett, mellette döntött végül.

Amiért itt is feltettem a kérdést, az az, amit éreztem, érzek iránta. Első pillantásra, azonnal megszerettem, feltétel nélkül, kedveltem az első pillanattól. Tetszett is, igen, tudom azt írtam gyönyörű :), egyébként egy 7/10-es pasiról van szó, nem egy modell, nem is az esetem, mégis szépnek láttam, igen, kár tagadni. De én nem csak ágybavinni akartam, első pillanattól mintha ezer éve ismerném, nagyon hamar nyitottunk egymás felé, annyira természetes volt a társasága, azonnal bíztam benne, kiismertem (hogy milyen típus vagy hogy mondjam, átláttam rajta...), nyugodt voltam mellette, jó érzés volt a társaságában lenni. Egyrészt annyira más, mégis magamra ismertem benne. Mikor írtunk, abban a hétben, megéreztem, mikor valami volt vele, én is ideges voltam látszólag ok nélkül, aztán kiderült ő is ideges volt, rossz kedvű, vele történt valami. Őrület! Az utolsó nap mikor írt is gyomoridegem volt, tudtam valami rossz fog történni, és beigazolódott, a lány volt nála, és lebukott, meglátta írt nekem. Utána héten végig az ideg rázott, akkor mondták ő is tiszta ideg, "teljesen bolond", nem lehet szót érteni vele, kivan. Másfél héttel az eltűnése után is nem tudtam egy éjjel aludni, másnap egész nap reszkettem, nyugtalan voltam. Egy barátommal lelkiztem előtte, aki aznap "jószándékból" elmondta a lánynak, hogy a fiú megcsalta velem. Mondanom se kell, azóta nem a barátom az illető, ő pedig végleg döntött, akkor történt, hogy utána a barátait is ellenem fordította, akik addig az én pártomat fogták, a haverja azt is mondta előtte hagyja el a lány értem. Hát ezért.

Még most is érzem őt, gondol rám, azt nem tudom mit, csak tudom. Lehet beképzelen csupán, nem tudom.

De amit iránta éreztem, főleg az az első perces mély érzés, mintha ezer éve ismerném vezetett arra, hogy gondojam át, akár az is lehet, hogy ő az ikerlángom. Azért kértem itt tanácsot.

Azt tudom, ha ő tényleg az, az is megtörténhet, ha még nem kész rám, akkor nem biztos, hogy ebben az életben kell egymásra találjunk. De én késznek érzem magam. Ezért kérdezem, ami a konkrét kérdés, olyan megeshet-e, hogy az egyikünk már készen áll, a másikunk pedig még nem.

2016. nov. 19. 23:36
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Értelek, és sajnálom.


"ami a konkrét kérdés, olyan megeshet-e, hogy az egyikünk már készen áll, a másikunk pedig még nem"


A válasz erre: ilyen megeshet, igen, és nem is ritka. De a ti esetetekben, ha feltételezzük, hogy ikerláng kapcsolatról van szó, ő ennyire nem áll rá készen, és ennyire komplikált a szituáció, én még mindig azt mondom, ne éld bele magad. Mert tönkre tud tenni, lelkileg, érzelmileg, az egész életed rámehet. Ismerek sajnos ilyet, azért mondom... Szorosabb karmikus kapcsolat biztos van köztetek, de kérlek, éld az életed, nélküle, és ha tényleg egymáshoz tartoztok, akkor vagy később, vagy egy későbbi életben egymásra találtok... minden erőfeszítés nélkül, és az tényleg egy szép kapcsolat lesz, mi több, gyönyörű lehet... de addig is, a legjobbakat. Én most a helyedben mindenképp lemondanék róla, minél hamarabb, annál jobb.

2016. nov. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem lettetek volna kész, nem találkoztatok volna.

Ugyanott tartozok, de máshogyan. Neki oly gondjai vannak, mik miatt ez bekövetkezett. Mikor újra beszéltek, megkérdezheted tőle, miért is volt ez.

Csak légy türelmes s vágyd őt.

2016. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az egy hatalmas közhely,amit itt írt valaki, hogy ha valaki nem áll veled szóba az csak azért van, mert annyira sem vesz emberszámba,és annyira se vagy fontos neki, hogy írjon neked. Nem minden ember fekete, és fehér. Alapigazságnak megteszi, de ha számításba vesszük hány féle ember van, teli félelmekkel, hárítással, akkor talán minden ilyen általánosítást át lehetne gondolni. Amúgy normális lenne, ha az volna. Ha az,akkor még valószínűleg sokszor fog fájni.Legalább is ahogyan leírtad, nem 30 körüli vagy. De most, hogy ezt megírtam(persze ettől nem lesz jobb, és változtatni se fog semmin), már tudod, és ne hagyd magad szenvedni. Vágyd, de engedd el,ahogy írták.

Értem miért akarja,hiszi mindenki, hogy a másik az ikerlángja, mert amúgy rettenet jó dolog, de ami előtte van az pedig rohadtul nem az.

2017. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!