Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Normális ez ikerlángok közt?

Normális ez ikerlángok közt?

Figyelt kérdés

Első nap, mielőtt találkoztunk, mikor képen mutatták meg nekem, hogy kire is várunk, már éreztem valamit, sokmindent, de főleg izgatottságot, a valódi sokk azonban az volt, mikor megláttam őt. Az egy dolog, hogy egyszerűen gyönyörű volt, és a nevemet sem tudom hogy sikerült kinyögnöm, de ennek ellenére olyan megnyugtató érzés volt... mint haza érkezni. Idegen, mégis mintha mindig is ismertem volna. Szimpatikus volt, kedveltem az első pillanattól. Az a fajta, aki nehezen nyílik meg, mégis elég hamar nyitott felém. A bizalom is megvolt oda-vissza. Aztán egyre gyorsult a tempó. Hajnalra eljutottunk odáig, hogy megtörtént, ami férfi és nő közt egy ilyen intenzív érzés hatására várható... Aztán eltelt egy hét ugyanazokkal az érzésekkel, ugyanazzal az őrült tempóval, beszélgetve, várva az új találkozást.

Aztán történt valami. Minden kapcsolatot elvágott köztünk. Kizárt engem, elzárkózott tőlem. A közös barátainkkal éket vert közénk, tönkretette a barátságunkat, hogy tőlük se halljon rólam.

Igaz ami igaz, nekem is kicsit gyors és intenzív volt az egész, de hogy így elfusson... Gyanítom ő még nem volt rám kész... de van ilyen? Úgy értem, hogy az egyik fél készen álljon, de a másik még nem? Lelkileg.


2016. nov. 19. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Az első nap lefeküdtél vele, mégis mire számítottál? Ikerláng, meg a francokat... És még ezek után képes vagy idealizálni, csak egy ember volt, aki megkapott, aztán rájött, hogy mégsem akar tőled semmit, főleg, ha az a típus, akinek nem jön be az a gyors tempó, amit diktáltál. Bocs, hogy illúzióromboló, de már minden második ember az ikerlángját látja bele az első, átlagnál vonzóbb emberbe, kicsit unalmas.
2016. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Láttam már vonzóbb embert nála, de engem így még nem vonzott senki. Nem csak szexualitásra gondolok.

A témához is hozzá tudsz szólni, vagy csak boldoggá tett, hogy belém köthettél?

2016. nov. 19. 19:31
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem tett boldoggá, egyáltalán nem tesz boldoggá ez az ikerláng-mánia, és hogy ennyire felkapott lett. Butaság, és a legtöbb ilyen eset egyszerű képzelgés. Ahogy, szerintem, a te eseted is az. Ez az érdemi véleményem a témáról.
2016. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Istenem... xD
2016. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Ikerláng..... :DDDDDDD
2016. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Látom ti is megtaláltátok a mondandóm "lényegét"
2016. nov. 19. 20:24
 7/15 anonim ***** válasza:
nem értem az első mondatod,milyen képen mutatták neked?
2016. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mutattak neki egy képet a barátai a csávóról előre, mert gondolom, ők már ismerték. Hogy minek, fogalmam sincs.
2016. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mikor először taliztunk, barátnőm hívott szülinapozni, bulizni, iszogatni, mondta lesz ott még két fiú, a párja és a haverja. Mire odaértem, a fiúk elmentek boltba. Mi mentünk utánuk megkeresni őket, ő miközben vártunk rájuk, mutatott róluk képet telefonon.
2016. nov. 19. 22:01
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi misztikus, facebookon mutatott fotókat, hogy ő a pasija, na, az meg a haverja, őket várjuk épp. Ennyi. Közben visszaírtak melyik ajtónál várjunk, pár perc és ott is voltak.
2016. nov. 19. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!