Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy új élet születért régit?

Egy új élet születért régit?

Figyelt kérdés
Nem tudom bele merjek -e vágni a harmadik kisbabába. Sokat hallani h ha megszületik valaki, akkor a családban meghal valaki. Söt olyat is, h egy új kettö régi életet visz. Elsö 2 gyermekem születésénél haltak meg a családban. Körbenézelödtem a környezetemben is igy van több helyen. Most a neten kutakodtam... ott is sok ilyet hallottam. Régen négy gyereket szerettem volna, de most megtorpantam... Már nincs kit elveszitsek... Mindenki fontos nekem és már csak a közeli hozzátartozok élnek. Szerintetek ez mennyire igaz?
2016. okt. 24. 21:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hulyeseg fogyatekos emberek talaltak ki ezt is. nalunk ha baba szuletett sose halt meg senki. kerdezo ne legy hulye
2016. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!