Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy új élet születért régit?

Egy új élet születért régit?

Figyelt kérdés
Nem tudom bele merjek -e vágni a harmadik kisbabába. Sokat hallani h ha megszületik valaki, akkor a családban meghal valaki. Söt olyat is, h egy új kettö régi életet visz. Elsö 2 gyermekem születésénél haltak meg a családban. Körbenézelödtem a környezetemben is igy van több helyen. Most a neten kutakodtam... ott is sok ilyet hallottam. Régen négy gyereket szerettem volna, de most megtorpantam... Már nincs kit elveszitsek... Mindenki fontos nekem és már csak a közeli hozzátartozok élnek. Szerintetek ez mennyire igaz?
2016. okt. 24. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy önkorlátozó hiedelem.

Élet és halál kérdésében csak Isten dönthet, senki más.

2016. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést...
2016. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Komolyan a babáid hibáztatnád mások haláláért?

Inkább menj és puszild meg a fejüket.

2016. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Lucifer te már megint itt vagy? :D
2016. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez így van! Érdekességképp megemlítem, hogy az távolkeletieknél ez valamiért fordítva működik. Ha ott egyvalaki meghal a családból, akkor 3 baba születik. Az apuka milyen arckifejezéssel reagál az elméletedre?
2016. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Ezt a baromságot már én is hallottam.

Mindig hal meg valaki a családban, rokonságban és gyerek is mindig fog születni.Ez akkor állná meg a helyét, ha pont akkor hal meg, mikor születik. De általában mindig hónapokkal, vagy akár évekkel előtte vagy utána hal meg.

2016. okt. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kérdést elirtam, de már nem tudom javítani.
2016. okt. 25. 06:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Perssssze hogy így működik! Ezért van az, hogy a Föld népessége folyamatosan csökken, és az emberiség a kihalás szélén áll... Ja várjunk...
2016. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A fiam születése előtt kb. 1 hónappal halt meg nagybátyám. 42 évesen, nyáron, ment dolgozni a hegyre, összeesett és vége volt.

Azóta is eszembe jut néha, hogy talán a nagybátyám reinkarnálódott a fiamban.

2016. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb két hónap, míg a lélek feldolgozza az előző földi életét, és utána sem valószínű, hogy azonnal újra akar születni.
2016. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!