Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm szerint egy...

Egyik ismerősöm szerint egy telefon mikrofon sokkal fogékonyabb a természetfeletti "hangokra"mint az emberi fül . Szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta ,ha éjszakára hangrögzítőt bekapcsolva hagyom a telefonom, és másnap számítógépen felhangosítva egy jó minőségű fejhallgatón szinte biztos ,hogy fogok tapasztalni furcsa hangokat. Szerintetek? Megpróbáljam? Az az igazság,hogy egy kicsit belerakta a bogarat a fülembe ,szivesen megpróbálnám, viszont ha igaz,és valami furcsát tapasztalok ,nem hinném hogy egy jó ideog nyugodtan tudnék aludni.:D

2016. febr. 7. 21:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Megcsináltam! Ugyan most nincs időm végighallgatni ,de bedobtam a felvételt Sony Vegasba a hangsávot felnagyítva átfutottam,de olyan sima mint egy halott EKG... magyarul semmi nincs rajta. Igaz,ez csak 1 éjszaka,ennyiből lehet hogy nem kell konzekvenciát levonni,havert is ráállítottam hogy csináljon párat de nem meri :D azt mondta,mikor elindította nagyon nyomasztó érzés kapta el amitől nem tudott aludni és 15 perc után leállította a felvételt ami után egyből megnyugodott. Érdekes dolgok ezek.. bár lehet csak rá parázik feleslegesen, mondta is ,ha találunk rajta valamit összesz@rja magát. Nyugtattam én hogy ha így történne sincs semmi mert akkor az a jelenség fennálhatott eddig is ami semmi hatást nem gyakorolhatott rá. Na mindegy,azért még próbálkozunk.
2016. febr. 11. 08:36
 12/13 anonim ***** válasza:

Állítólag 2-3 napot rá kell szánni. Addig nem biztos, hogy lesz felvétel.


Egyébként szerintem ne ott vegyél fel, ahol nappal tartózkodsz, vagy alszol. Inkább valami nyugis, elhagyatott helyen, legyen az pince, padlás, WC, kamra. Egyrészt kisebb a valószínűsége, hogy te magad leszel zajforrás (leszámítva mondjuk a bejutott állatokat), másrészt nem olyan ijesztő, ha felveszel valami beszédfoszlányt.

2016. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Még 3 zajtalan éjszaka után arra jutottam ,hogy abbahagyom:D semmi nem történt.
2016. febr. 13. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!