Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?


#hang #furcsa #strange sound
2015. nov. 22. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább az hogy kamu, ami már legalább egy éve kiment a divatból ez a fajta álvideó készítés. E felvételekre jellemző hogy olyan helyen veszik fel őket, ahol nem látható mások reakciója, fifikásabb esetben van pár haverja a videó készítőjének akik csodálkozva forgolódnak vagy néznek az égre. Magyarul valaki felvett egy videót, alávágott némi rémisztő zajt és kész is az 5 perces hírnév. Ez okból olyan felvételt nem fogsz találni ahol tömeg van és reagálnak a dologra.


Ennél a videónál is, nem illett volna kijönnie vagy kinéznie valakinek a házakból?

2015. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:

Ha vágod az angolt, itt van egy csomó magyarázat és cáfolat:

https://www.youtube.com/watch?v=YVScTxRBHFY

2015. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Földünk síró hangja, amit miattunk emberek miatt hallat. :(
2015. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert már kétszer is hallottam ilyen hangot. Addig csak videókon láttam, de amikor élőben egy ilyen hangot hallok... Hát enyhén szólva rémisztő.
2015. nov. 24. 00:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!