Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Biokinézis. Szerintetek?...

Qualle kérdése:

Biokinézis. Szerintetek? (Leírás alul)

Figyelt kérdés

Van ez a Biokinézis amiben van egy olyan gyakorlat ahol a szem színét lehet változtatni.

Azzal magyarázzák hogy a testedben a tudatalattid megváltoztatja a DNA-kat és ez által megváltozik a szemszíned.

Én elkezdtem. Nektek erről mi a véleményetek?

(Ha valaki szeretne ezzel kapcsolatban többet tudni rajtam kívül az írjon privit és megbeszéljük!)

OLYANOKAT KÉRDEK AKIKET ÉRDEKEL ÉS HISZNEK AZ ILYENEKBEN A SZKEPTIKUSOK PEDIG MEG SE PRÓBÁLJANAK VÁLASZOLNI!



2015. aug. 31. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

Akik hisznek benne, azok nyilván azt mondják, hogy lehetséges. Akkor mi a francnak írtad ki a kérdést?:D

Egyébként meg ritka nagy baromság.

2015. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
A DNS megváltoztatása lehetséges tudati úton, de ez diszfunkcionális elváltozásokat, kvázi rákot fog okozni, avagy a megváltozott DNS állománnyal rendelkező sejteket a test többi része immunválaszként kilöki, mint idegen testeket. A teljes test DNS állományának megváltoztatása ellenben lehetetlen, mivel a DNS jelentős hányada nem aktív állapotban tárolódik. Csak az aktív DNS-re lehet hatni, amit a test fehérjeszintézishez, és hasonló sejtszintű folyamatokhoz használ. Emellett ahhoz, hogy egy másodlagos, azaz látható tulajdonságot módosíts, az elsődleges tulajdonságot, azaz a gént kellene megváltoztatnod. Mivel a teljes géntérképed nem áll rendelkezésedre, a tudatalatti pedig nem alkalmas ilyen műveletek végrehajtására, ilyen formában ez működésképtelen.
2015. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Remélem kamu a kérdés.
2015. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem azt szeretném tudni hogy lehetséges-e vagy nem mert én tudom hogy lehetséges! Azt szeretném tudni hogy akik most hallanak erről mi a véleményük,azaz jó vagy rossz dolog-e szerintük. Akik meg már tudnak róla és tapasztaltak a gyakorlatban azoknak meg a tapasztalataikról olvasnék.

És ha jól emlékszem nem kértem a szkeptikus mondatokból!

2015. aug. 31. 15:57
 5/21 anonim ***** válasza:
Mondható szkepticizmusnak, de attól még a test működésének törvényei vannak. Ha ezeket áthágod, a test meghibásodik. Az elme a testet nem közvetlenül, hanem testi folyamatokat felhasználva alakítja. Ha el tudod magyarázni, hogy az elme milyen folyamatot használ a DNS manipulációjára, akkor készséggel segítek információt gyűjteni. Avagy milyen forrásból származó, és milyen hatásmechanizmussal rendelkező energia alakítja a DNS-t, ha esetlegesen tévedek, és mégis lehet közvetlenül manipulálni.
2015. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Huo Xianren!

Azt az üzenetet nem neked szántam :D

Az az 1. kommentelőnek szólt,de a te kommented alapján fontolóra veszem még ezt a dolgot! :D

2015. aug. 31. 16:07
 7/21 anonim ***** válasza:
Áh, bocs. Őt például nem vettem észre o.O
2015. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Semmi! :D

Igaz az esetleges mellékhatásokra én sem gondoltam.

Csak olvastam és olvastam ezzel kapcsolatban és írták is hogy veszéljes lehet ha a megírtak ellen máshogy alkalmazod ezt a dolgot,de hát nem is tudom... Rákot idézne elő??? :/ Az egy kicsit durva! :S

2015. aug. 31. 16:15
 9/21 anonim ***** válasza:
A rák eleve úgy képződik, hogy egy sejt hibásan másolja a DNS-t amikor osztódik, az utódsejt pedig eltérő, rosszul működő genetikai állománnyal fog rendelkezni. Ha ez nem okoz immunreakciót, mert a sejt nem bocsát ki a hibás létére vonatkozó kémiai anyagokat, akkor a hibás sejt életben marad, és szaporodik. Ha egy ilyen sejt elszaporodik, abból lesz a rákos szövet. És mivel a szövetet új erek hálózzák át, hogy a vérellátást biztosítsák, a leszakadó sejtek könnyen eljuthatnak a véráramon keresztül más területekre, és áttétet okoznak. A DNS manipulációja emiatt nem lehetséges hatékonyan. Babrálhatsz különböző bioenergetikai, elmekontroll, és más technikákkal, de mivel a testednek az új állomány idegen lesz, az legjobb esetben is elhal, rossz esetben pedig a fenti történhet.
2015. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

# 8

Ez a hülyeség semmit sem idéz elő, még rákot sem:D

2015. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!