Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hatással vagy a világodra -...

Hatással vagy a világodra - avagy hogyan teremtjük valóságunkat. Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

“1887-től a 90-es évekig az összes nyugati tudomány azon az elven alapult, hogy valami történik egy helyen, és ez nincs hatással a többi dologra. De most már tudjuk, hogy ez nem igaz.

A következőkben ismertetni szeretnénk három kísérletet, melyek alapjaiban rengetik meg a nyugati tudományt.


[link]


Átlátod a kísérletek lényegét & mondani valóját? Ezáltal a világot teljesen más szemszögből látod?


2015. aug. 27. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt turelmem elolvasni:D de ahogy szemezgettem egy nagy marhasag az egesz:d
2015. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A tudomány marhaság ? Ezt mondtad már vizsgádon is : Nem olvastam el, de egy baromság az egész. :-D

Reakció mi volt?

2015. aug. 27. 22:50
 3/11 Fish1 ***** válasza:
57%
Ilyen és hasonló hatások a hétköznapi életben is megfigyelhetők. :)
2015. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondanál pédákat Kedves Fish1, az élet hétköznapjaiból amikor ezeket meg lehet figyelni ? Hátha tudatos odafigyeléssel nekem/nekünk is sikerül :-).
2015. aug. 27. 23:20
 5/11 Ozmium42 ***** válasza:
50%
Baromság. Az elejétől a végéig. Ha ez cáfolná a nyugati tudományt, akkor ez lenne a nyugati tudomány, és nem az.
2015. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

pl. ha lelocsolsz valakit savval, arra reagálni fog a teste.

A DNS része pedig tényleg homályos és baromságszagú.

2015. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fish1 ***** válasza:

Néhány példa hirtelenjében, ahogy én látom:


"Pontosan ez az, amit Tibetben az apát ecsetelt nekünk. Leírt egy imádkozási módot, mely az érzelmen alapul. Ezt mondta: úgy kell éreznünk az érzelmet, mintha az imát már megválaszolták volna." - Ez ugyanaz, mint a vonzás törvénye, annak is az a lényege, hogy úgy gondolj egy dologra és olyan érzésekkel ruházd fel, mintha már megtörtént volna. Nekem ez a dolog működik.


"az embereket betanították, hogy érezzék a béke érzetét egy nagyon különleges módon" - , majd azt vették észre, hogy csökkent a bűnözés, stb. - Ezt kicsiben is kipróbálhatod, ha pl. béke van benned, nyugodt vagy, vagy ha ideges vagy és agresszív, akkor teljesen máshogy állnak hozzád az emberek. Sokszor megszólalnod sem kell, tenned sem semmit, akkor is érzik mások rajtad, hogy valami nem stimmel. Legalábbis aki nyitott szemmel jár. Biztos te is találkoztál már olyan emberrel, aki szavak nélkül is taszított valami miatt.


Emoto kísérletével kapcsolatban: érdekesnek találtam a dolgot, látok összefüggést abban, hogy mi történt a vízcseppekkel és a között, hogy az emberi test nagy része víz. De ha ettől eltekintünk, akkor is ott az a dolog, hogy egy negatív gondolkodású ember, aki pl. folyamatosan siránkozik, utálja a világot, utálja saját magát, egy idő után betegségeket "gyárt" magának a saját viselkedése és negatív gondolatai által. Simán szomatizálódik.


Mindenki hatással van a világára, minden tettével és gondolatával szerintem. A jelen beli döntéseiddel teremted meg a saját jövődet. A jelened pedig a múltbeli döntéseid következménye.

2015. aug. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%

A mondanivalója az igaz! Mi szerint a levágott körmünk is lelkünk egy kis darabja.

De a körítés hozzá csak egy mese, ugyan is a DNS az nem anyag, hanem tulajdonság, Nem lehet pusztán csak DNS- venni senkitől! Főleg nem lehet azt egy másik szobában elhelyezni!

2015. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A mondanivalója az igaz! Mi szerint a levágott körmünk is lelkünk egy kis darabja."


A viaszolt Salvador bajuszú Con Troll boldog mosollyal az arcán, fekete-vörös porondmesteri ruhában a függönyhöz lép, bal kezével megfogja a függöny szélét, jobb kezét színpadiasan a közönség felé tárja mintha meg akarná ölelni őket.

- Hölgyeim és uraim, elhoztuk Önöknek a világ Guinness rekord által is hivatalosan elismert leghosszabb körmű, tehát leglelkesebb emberét!

Ekkor rázendít a cirkuszi zenekar is: - Tadadadam! Tadadadaam! Taadaadaaaadaaaaam!

Con Troll egy pillanatot kivár, gyönyörködik a közönség csodaváró csendjében, majd hangosan megszólal hogy a legtávolabbi sorokban is tisztán hallhassák:

- Kérem, hölgyeim és uraim, tapsolják meg Lee Redmond-ot!

Con Troll félrehajtja a függönyt:

[link]

2015. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Egóközpontú baromság.
2017. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!